اخبار نماز
دوشنبه 30 مهر سال 1397 Mon, 22 Oct 2018 11:43:10 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

اخبار نماز

باید از ظرفیت بچه های مساجد در برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به اینکه اکثر افرادی که در راهپیمایی ها حضور می یابند همین بچه های مسجدی هستند، گفت: باید از ظرفیت بچه های مساجد در برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد.
1397/07/30
۲۵ سال زندان؛

حکم عامل آتش سوزی مسجد «تگزاس»

دادگاهی در آمریکا فردی را که در سال ۲۰۱۷ میلادی، مسجد و مرکز اسلامی در تگزاس را به آتش کشیده بود به ۲۵ سال زندان محکوم کرد.
1397/07/29
امام‌جمعه کاکی:

پیاده‌روی اربعین سازوكارى در ترویج اسلام ناب و آموزه‏ هاى والاى فرهنگ عاشورا دارد

امام‌جمعه کاکی گفت: پیاده‌روی اربعین سازوكارى در ترویج اسلام ناب و آموزه‏ هاى والاى فرهنگ عاشورا دارد و بستر نشر مفاهیم انقلابى و فطرى بشرى، یعنى ظلم‌ستیزی، آزادیخواهى و عزت‏ طلبى است.
1397/07/28

سند جامع تمدن اسلامی پیام اقتدار نظام است

خطیبان نماز جمعه سراسر کشور با اشاره به سند جامع تحقق نوین اسلامی در قالب برنامه 50 ساله که رهبر معظم انقلاب ابلاغ کردند، اظهارداشتند: مهمترین پیام این سند راهبردی اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران است.
1397/07/28

محورهای خطبه های نماز جمعه شهرهای استان بوشهر

خطیبان نماز جمعه این هفته شهرهای استان بوشهر تخریب شخصیت انقلاب، افشای ماهیت تروریستی و جنایتکارانه آل سعود، اعتماد نکردن به غرب، الگوی پیشرفت ایرانی اسلامی براساس افق 50 ساله، محکومیت حادثه میرجاوه و عظمت راهپیمایی اربعین حسینی را مورد اشا
1397/07/28

تخریب شخصیت انقلاب مهمترین هدف دشمن است

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر گفت: دشمن با استفاده از رسانه های خود برای تخریب شخصیت انقلاب اسلامی و سیاه نمایی آن در فضای بین الملل تلاش می کند.
1397/07/28

آموزش و پرورش دانش آموزان را با مساجد آشنا کند

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، آشنایی دانش آموزان با مراکز فرهنگی مانند مسجد را از جمله وظایف آموزش و پرورش دانست و گفت: حضور دانش آموزان در مساجد موجب بیمه شدن آنها در مقابل آسیب های اجتماعی و اخلاقی می شود.
1397/07/26

اسکان ۲ هزار نفر در موکب فاطمه الزهرا (ع) در کربلای معلی وحکایت مناره بدون مسجد در ترکیه

اسکان ۲ هزار نفر در موکب فاطمه الزهرا (ع) درکربلای معلی، مسجد پایگاه تبلیغ و مبارزه شهید آیت‌الله اشرفی اصفهانی وحکایت مناره بدون مسجد در ترکیه مهم ترین اخبار مسجد وکانون های مساجد در۲۵ مهرماه است.
1397/07/26

حکایت مناره بدون مسجد در ترکیه

به دنبال وقوع سیل و زلزله در روستای «اشیقلار» ترکیه در سال ۱۹۶۴ میلادی تنها یک مناره بدون مسجد برای این روستا باقی مانده و کل روستا تخریب شده است.
1397/07/26
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین