اخبار نماز
یکشنبه 25 آذر سال 1397 Sun, 16 Dec 2018 16:38:38 GMT
اخبار نماز

مسجد در مسیر تاریخ

مسجد در قرن های گوناگون مأمن بسیاری از انسان ها بوده است و در این میان شاهد تحولات بسیاری در جوامع انسانی بوده است و در گذشت ایام، بسیاری از افراد رویکردهای گوناگونی در مواجهه با آن داشته اند.
1397/09/25

راه‌اندازی وبلاگ در همه مساجد

حسینی گفت: سازمان بسیج مستضعفین با همکاری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می‌تواند طرح هر مسجد، یک مربی را در سراسر کشور اجرا کند.
1397/09/25

تربیت مدیران متعهد و متخصص شعار کانون های مساجد شود

حجت الاسلام دکتر ارزانی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در جمع اعضای کانون‌های مساجد استان فارس، گفت: «تربیت جوان کارآمد» باید شعار تمام کانون ها باشد تا نیروی کارآمد و متخصص تربیت شود، بعد از ۴۰ سال فقط تخصص یا تعهد برای مدیر کاف
1397/09/24

محورهای خطبه های نمازجمعه شهرهای استان بوشهر

امامان جمعه شهرهای استان بوشهر در خطبه های نماز این هفته بر هوشیاری مسوولان در مقابل زیاده خواهی های دشمن،تعامل و تقویت وحدت حوزه و دانشگاه،تعیین تکلیف سند مالکیت منازل کنگانی ها، تسهیل ازدواج ،ترویج فرهنگ صرفه جویی ،پرهیز از اسراف تاکید ک
1397/09/24

مشکل آب شهرستان عسلویه حل نشده است/ برخی بدون کنتور و انشعاب استفاده غیر شرعی از آب می کنند

حجت الاسلام هاشمی نژاد به مشکل آب در شهرستان عسلویه اشاره کرد و گفت: مشکل آب در شهرستان هنوز حل نشده است آب از نیازهای شبانه روزی مردم است برخی جاها چند روز درهفته آب ندارند، مردم واقعا مشکل دارن وقتی که خط انتقال آب یکی است.
1397/09/24

90 درصد مردم برخی روستاها تحت پوشش کمیته امداد هستند/ دغدغه امروز مردم کنسرت نیست

امام جمعه دیلم گفت: روستاهایی هست که ۹۰ درصدشان تحت پوشش کمیته امداد هستند و خانه هایشان به شکل امروزی ساخته نشده است و اگر بخواهند لوله کشی گاز داشته باشند کمتر از چندین میلیون هزینه نخواهد داشت.
1397/09/24
مدیر فضای مجازی ستاد اقامه نماز کشور:

کاهش آسیب های اجتماعی راهکاری مؤثرتر از نماز ندارد

مدیر فضای مجازی ستاد اقامه نماز کشور گفت: کاهش انواع آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی هیچ راهکاری بهتر و مؤثرتر از اقامه نماز ندارد و بی توجهی به آن سبب ایجاد ناهنجاری ها در جامعه می شود.
1397/09/22

نبود برخی از امکانات ابتدایی در مساجد، تعجب برانگیز است

بسیاری از مساجد ما حتی یک گیره یا آویز لباس که بشود چادر و وسایلی چون کیف خود را به آن ها آویخت را ندارند و این طور مسایل در عین سادگی و پیش پا افتادگی، مشکلات مهمی هستند که وجود آن ها در جامعه حال حاضر واقعا جای تعجب دارد.
1397/09/22

کانونی که پای بچه های محله را به مسجد باز کرد

کانون سیمای ساجدین در بخش های آداب و روابط اجتماعی و انس با کلام وحی توانسته است نسل آ‌ینده ساز را نسل مسئولیت پذیر و متعهد به ارزش‌ها و آموزه های اسلامی تربیت کند و پای نوجوانان و جوانان محله را به مسجد باز کند.
1397/09/21
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین