یکشنبه 25 آذر سال 1397 Sun, 16 Dec 2018 16:42:51 GMT

امام جمعه بوشهر:

معاهده‌های آمریکا و اروپا ابزاری برای رصد اطلاعات اقتصادی و سیاسی است

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه معاهده‌های آمریکا و اروپا ابزاری برای رصد اطلاعات اقتصادی و سیاسی است گفت: معاهده FATF که بیگانگان برای نفوذ و تهاجم اقتصادی طراحی کرده‌اند با نگاه استکباری در راستای رصد اطلاعات و مدیریت اقتصادی کشورها است.

1397/09/24

آیت‌الله جوادی آملی:

پذیرش رشوه در قالب هدیه مداهنه است

آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی تاکید کرد: کسی که زیرمیزی و رومیزی می‌گیرد و نامش را هدیه می‌گذارد، کارش اسلام‌مالی است و حیف از خون‌های پاک شهدا؛ البته این افراد بدانند که خداوند یقه آنان را می‌گیرد، ولو مدتی مهلت بدهد و صبر کند.

1397/09/18

آیت‌الله صفایی بوشهری:

مدیریت مساجد با توجه به شرایط معاصر ضروری است

امام جمعه بوشهر نبود تعریف مسجد تراز اسلامی را بزرگترین آسیب مساجد در شرایط کنونی انقلاب و جهان دانست و افزود: با توجه به شرایط معاصر مدیریت مساجد ضروری است.

1397/09/18
اخبار پایگاه

استان بوشهر جزو پنج استان برتر در حوزه امنیت است

امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم نیروی انتظامی در جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی، انتظامی، ترافیکی و امنیتی گفت: استان بوشهر جزو پنج استان برتر در حوزه امنیت است که با تلاش نیروی انتظامی محقق شده است.
1397/09/11

اعمال روز ۱۷ ربیع الاول

اعمال و آداب روز هفدهم ربیع الاول در آستانۀ فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع) منتشر شده است.
1397/09/03

کتاب «أنوَارُالولایَة» اثر جدید آیت الله صفایی بوشهری رونمايي شد

کتاب «أنوَارُالولایَة» عنوان اثری از آیت‌الله صفایی‌بوشهری است که به تازگی از سوی پژوهشگاه ادب و فرهنگ و تاریخ استان بوشهر منتشر و به مناسبت هفته وحدت در تالار طلایه داران رونمایی و روانه بازار نشر ایران و جهان اسلام شده است.
1397/08/30
آیت‌الله مکارم شیرازی بیان کرد:

احترام به مقدسات و تکیه بر مشترکات؛ مهم‌ترین راه وحدت

مرجع تقلید شیعیان تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای ایجاد وحدت، احترام به مقدسات و تکیه بر مشترکات است؛ بنابراین چرا باید به جای این همه نقاط مشترک بر مسئله کوچکی مانند دست‌بسته و دست‌باز نمازخواندن تکیه کنیم.
1397/08/30
امام جمعه بوشهر:

بسیج عنصر حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم بسیج در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی گفت: بسیج در ماموریت‌های محوله موفق عمل کرده و این نهاد با ارزش عنصر حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است.
1397/08/28
پیام رییس جمهوری در نکوداشت علامه محمدتقی جعفری

بزرگداشت علامه جعفری نکوداشت مقام دانش، فضیلت و اخلاق است

رئیس جمهوری در پیامی در نکوداشت مقام علمی و اخلاقی علامه محمد تقی جعفری با اشاره به دانش، فضیلت و اخلاق این فیلسوف تاکید کرد: نسل معاصر مسلمان و ایرانی این توفیق را داشته که در آشنایی با اندیشه این اندیشمند، تصویری زیبا از اسلام و عالم مسلم
1397/08/24
ارشیو
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین