شنبه 8 آذر سال 1399 Sat, 28 Nov 2020 11:09:06 GMT

پیام رهبر معظم انقلاب به‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان:

جلوه درخشان بسیج در دفاع از کشور، خدمات حیاتی و فعالیت‌های علمی و معنوی

حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان تصریح کردند: در دفاع از کشور و استقلال و ثبات آن، در خدمات حیاتی با مقیاس گستره‌ کشوری، در فعالیتهای پیشرو علمی و فناوریهای نوین، در رویکردهای ارزشی و ایجاد فضای معنوی، همه جا نام بسیج برده می شود و حضور بسیج جلوه می کند.

1399/09/05

به مناسبت میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت؛

امام حسن عسکری (ع) چه جایگاه و نقشی در فرهنگ شیعه داشتند؟

حجت الاسلام قاسمی بابیان اینکه رسالت اصلی امام عسکری(ع)آماده سازی جامعه برای ظهور بود، گفت: باتوجه به اینکه خلفای عباسی می دانستندکه منجی کسی است که بعد از امام عسکری متولد خواهد شدلذا از زمان امام جواد(ع)محاصره خانگی برای حضرات معصومین درپیش گرفتند.

1399/09/03

اخبار پایگاه
سردار تنگسیری:

باغ موزه دفاع مقدس سند افتخار ملت است

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باغ موزه نماد اقتدار مردم هر منطقه و سند افتخار ملت ایران برای آیندگان است که باید امروز جوانان و نوجوانان ما با این حماسه‌ها آشنا شوند.
1399/09/03
قره‌شیخلو در واکنش به اعتراضات به روند اجرایی مسابقات بیان کرد:

انحراف فضای نقد مصلحانه به سمت قضاوت‌های نابجا / پخش و داوری مرحله کشوری به تعویق افتاد

رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف با اشاره به اعتراضات برخی شرکت‌کننده‌ها به روند اجرایی مسابقات که از دایره نقد مصلحانه فاصله گرفته و به حواشی ناخوشایند و قضاوت‌های نابجا کشیده شده و در اغلب موارد در این اعتراض‌ها، برخی منافع شخصی خود را دنبال می
1399/09/01
به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار انجام می‌شود؛

طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور با ارسال پیامک

طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در روز ۲۹ آبان‌ماه از طریق ارسال پیامک صورت می‌گیرد.
1399/08/29

۹ پیشنهاد از جوار حرم اباالجواد(ع) برای ۹۹/۹/۹

مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد جوادالائمه(ع) مشهد با اشاره به اینکه بسیاری از خانواده‌ها در تلاش‌اند نوزاد خود را در ۹۹/۹/۹ به دنیا آورند، گفت: این روز را به عرض ارادت به امام جواد(ع) تبدیل کنیم و پسران خود را به اسامی ایشان مزین کنیم.
1399/08/26
در برنامه " یه روز تازه" مطرح شد؛

قم "پایتخت فهما"ی ایران/ رقابت مساجد کشور برای کسب عنوان پایتخت فرهنگ و هنر سال آتی

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم، در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، درباره شاخص های رقابت مساجد برای کسب عنوان پایتخت فهما در کشور صحبت کرد.
1399/08/26
ارشیو
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین