سه شنبه 4 تیر سال 1398 Tue, 25 Jun 2019 00:24:49 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 44543       تاریخ : 1397/09/24 12:45:1
۷۵ هزار نفر مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین را دریافت نکرده‌اند
دبیر ستاد مرکزی اربعین:

۷۵ هزار نفر مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین را دریافت نکرده‌اند

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به پرداخت مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین برای ۲۸۶ هزار نفر از زائران، گفت: ۷۵ هزار نفر تاکنون این هزینه را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس؛ شهریار حیدری دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره عدم پرداخت هزینه مابهالتفاوت ویزای اربعین برخی از زائران ، اظهار داشت: از مجموع حدود ۲ میلیون زائر اربعین، ۳۶۱ هزار نفر مشمول دریافت مابهالتفاوت هزینه ویزای اربعین شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۸۶ هزار نفر مابه التفاوت هزینه ویزای اربعین را دریافت کرده‌اند، افزود: بیشتر افرادی که تاکنون هزینه اضافه ویزای اربعین را دریافت نکرده‌اند، دارای شماره حساب بانک ملی یا ملت نبوده‌اند که بر اساس گزارش‌ها این افراد حدود ۷۵ هزار نفر هستند.

حیدری با اشاره به اینکه سازمان حج و زیارت تمامی هزینه‌های اضافه را به حساب بانک ملی واریز کرده است، گفت: افرادی که تاکنون موفق به دریافت هزینه اضافه ویزای اربعین نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کرده و با ارائه کارت ملی، مبالغ خود را دریافت کنند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه بیشتر زائران هزینه مابهالتفاوت ویزای اربعین را دریافت کرده‌اند، خاطر نشان کرد: دفاتر حج و زیارت پیگیر وضعیت هزینه‌های اضافه زائران هستند و در کنار آن هم افرادی که به بانک ملی مراجعه نکرده‌اند، با توجه به مشخص بودن افراد و داشتن کد ملی آن‌ها، به مرور با آن‌ها تماس گرفته می‌شود تا هزینه خود را دریافت کنند.

به گزارش فارس، هزینه ویزای اربعین در ابتدای نام‌نویسی از متقاضیان ۳۷۷ هزار و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده بود که پس از پیشنهاد بانک مرکزی و موافقت رئیس جمهور هزینه ویزای اربعین به ۲۳۵ هزار تومان کاهش یافت.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44543

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین