چهارشنبه 9 خرداد سال 1403 Wed, 29 May 2024 04:10:25 GMT
کد خبر : 78451       تاریخ : 1402/08/20 23
فعالیت ۱۶۰ هزار خادمیار در قالب کانون‌های خدمت رضوی در کشور

فعالیت ۱۶۰ هزار خادمیار در قالب کانون‌های خدمت رضوی در کشور

رئیس اداره خادمیاری بنیاد کرامت رضوی گفت: ۱۶۰ هزار خادمیار در قالب ۶ هزار و ۳۰۰ کانون خدمت رضوی در حوزه‌های مختلف در کشور فعالیت دارند.

به گزارش مبشرین به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، یعقوبی در نشست مشترک کانون‌های خدمت رضوی منطقه جنوب کشور بیان کرد: خادمیاران ماموریت‌های مختلفی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و محرومیت‌زدایی در کشور دارند و اکنون در قالب ۶ هزار و ۳۰۰ کانون فعالیت می‌کنند.
 
وی افزود: این نشست‌ها با موضوع پیگیری شبکه خادمیاری، آگاهی از ظرفیت استان‌ها و برنامه‌ریزی برای ماموریت‌های مشترک برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: در این نشست قصد داریم از دیدگاه‌های خادمیاران استان‌های خوزستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر استفاده کنیم.
 
رئیس اداره خادمیاری بنیاد کرامت رضوی اضافه کرد: خادمیاران هر استان بنا به ظرفیت‌هایی که دارند برای انجام ماموریت‌ها برنامه‌ریزی خواهند شد.
 
یعقوبی در ادامه به حضور موفق کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در مراسم اربعین برای خدمت‌رسانی به زائران در مرز‌های چذابه و شلمچه اشاره کرد و افزود: خادمیاران استان بوشهر با همکاری خوزستان، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد هم در مراسم اربعین و هم در دهه آخر صفر و سالروز شهادت امام رضا (ع)، برنامه مشترک و شایسته‌ای  برای میزبانی از زائران داشتند که جای تقدیر و سپاس دارد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78451

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402