چهارشنبه 31 شهریور سال 1400 Wed, 22 Sep 2021 23:30:17 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68863       تاریخ : 1400/02/25 13:22
آمریکا و همدستانش در جنایات افغانستان و فلسطین اشغالی شریک هستند

آمریکا و همدستانش در جنایات افغانستان و فلسطین اشغالی شریک هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: جنایات صهیونیسم جنایتکار و غاصب در فلسطین اشغالی و عملیات تروریستی در افغانستان و کشته و مجروح شدن صدها مسلمان مظلوم را محکوم می‌کنیم.

به گزارش مبشرین، آیت الله صفایی بوشهری در پیام آدینه که امروز منتشر شد آورده است: بدون تردید در این جنایت فاجعه بار آمریکا، کشور‌های استعمار گر اروپایی، مجامع حقوق بشری، شورای امنیت و کشور‌های مرتجع عربی شریک و در تاریخ منفور بوده و در آینده نزدیک پیامد‌های آن را خواهند دید.

وی با تبریک عید سعید فطر و اشاره به ابعاد مهم تربیتی و معنوی این اعیاد الهی گفت: عید فطر عید بازگشت انسان به محبوبیت الهی و قرار گرفتن در مقام پاکی از گناهان و اوج کسب ثواب بی کران و شروع مراقبت از گنج معنویت خویش در مقابل تهاجم گناهان و دوری از خداوند است.

آیت الله صفایی بوشهری همچنین از تلاش تمامی نهاد‌های فرهنگی مانند سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، سپاه پاسداران، هیئات مذهبی، مساجد، حوزه‌های علمیه، روحانیت گرانقدر، ائمه محترم جمعه و ستاد‌های نماز جمعه، مجمع قاریان قرآن، جامعه مداحان، تکایا و بقاع متبرکه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، کانون فرهنگی و هنری مساجد، شورای رسیدگی به امور مساجد، شورای سیاستگذاری ائمه حمعه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، کمیته امداد، ستاد عتبات عالیات، مؤسسه فرهنگی ورزشی شهرداری، خیرین و مراکز خیریه و به ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و صدا و سیمای مرکز استان بوشهر به جهت تولید و ارائه برنامه فرهنگی در ماه مبارک رمضان تشکر و قدردانی کرد.

وی انتخابات پرشور و حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم را موجب تقویت نظام و دولت و امنیت کشور دانست و گفت: انتخاب فردی شایسته برای تصدی امور باید مورد توجه مردم باشد.

آیت الله صفایی بوشهری در ادامه به ارتباط تصویری دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: بر اساس بیانات رهبر انقلاب جوانان راه منحصر به فرد ایجاد تحوّل بوده و افراد کارآموزده و مجرّب در کنار آنان موجب تقویت این راه خواهد بود. انتظار ما از تشکل‌های دانشجویی تقویت بنیه دینی و انقلابی و تهذیب نفس است

وی همچنین بار دیگر از کادر درمان در تمامی مراکز پزشکی استان در تمامی عرصه‌های درمانی به ویژه مقابله با کرونا تشکر و قدردانی و همگان را به مراعات دستورالعمل‌های بهداشتی توصیه کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68863

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400