فناوری اطلاعات
سه شنبه 29 بهمن سال 1398 Tue, 18 Feb 2020 14:49:53 GMT
فناوری اطلاعات

نشریه دیجیتالی موعود عرضه می‎شود

موعود اولین نشریه در قالب نرم‎افزار است که برای امام زمان(عج) و درباره ایشان تولید شده و به زودی عرضه و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
1397/08/12

ترویج آموزه‌های قرآن و دفاع مقدس؛ از محورهای کنفرانس بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای

چهارمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، دوم اسفند سال جاری به همت دانشگاه کاشان و دانشگاه اصفهان در شهر کاشان در حالی برگزار می‌شود که ترویج آموزه‌های قرآن و ارزش‌های دفاع مقدس از جمله محورهای
1397/07/28
در حاشیه مسابقات سراسری قرآن کریم صورت می گیرد؛

رونمایی از نرم افزار قرآنی معارفی«بشارت»

همزمان با آغاز فصل جدید طرح ملی حفظ قرآن کریم بشارت ۱۴۵۲، از نرم افزار کاربردی قرآنی و معارفی «بشارت» رونمایی می شود.
1397/07/15

نسخه موبایلی فرهنگ قرآن منتشر شد

نسخه موبایلی فرهنگ قرآن به همت اداره فناوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تولید و به بازار ارائه شد.
1397/07/11
نگاهی به یک شرکت دانش‌بنیان؛

وقتی تکنولوژی به خدمت اسلام درمی‌آید/ بهره از مدرسه فقاهت در هر نقطه دنیا

مرکز صدای بهار یک شرکت دانش بنیان است نرم‌افزارهای آموزش از راه دور، مدرسه فقاهت، ارتباط شیعی، راهنمای بر خط، پرسش و پاسخ زنده، ارتباط الکترونیکی و مسنجر ایرانی را با تکیه بر دانش فنی داخل كشور تولید کرده است.
1397/07/04

جریان‌سازی اسلامی در دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با بیان اینکه در حوزه تولید محتوا برای نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال مجموعا ۱۲ هدف درنظر گرفته شده که محتوا‌سازی بومی اسلامی و جریان‌سازی در حوزه رسانه‌ها یکی از مهمترین این اهداف است، گفت: امروز ی
1397/06/26

مجموعه چندرسانه‌ای بچه‌های مسجدی رونمایی شد

مجموعه چندرسانه‌ای بچه‌های مسجدی شامل برخی از محصولات فرهنگی و هنری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور است که تاکنون عرضه عمومی نشده بودند اما پس از این رونمایی عرضه عمومی خواهند شد.
1397/06/13

بازی رایانه‌ای مذهبی با قابلیت رقابت‌پذیری نداریم/ بازی «سفیر عشق» هنوز تمام نشده

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ضمن اشاره به روند بازی سفیر عشق، در خصوص چرایی عدم حضور بازی‌های رایانه‌ای مذهبی در لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران گفت: اگر در حوزه مذهبی بازی را بیاوریم که بحث ۲ به ۲ در آن تعریف شده باشد، باعث می‌شود که
1397/06/14
آموزش مفاهیم قرآنی با جدیدترین تکنولوژی؛

وقتی زنبور‌ها قرآن می‌خوانند

نرم‌افزار واقعیت افزوده و کتاب «سفر به سرزمین آرزو‌ها» به همراه کتاب مصور آموزش مفاهیم قرآنی با توجه به جدیدترین تکنولوژی روز دنیا مفاهیم ۱۰ سوره کوتاه از قرآن کریم را به کودکان آموزش می‌دهد.
1397/06/13
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین