پنج شنبه 29 مهر سال 1400 Thu, 21 Oct 2021 18:26:18 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68877       تاریخ : 1400/03/24 2
جامعه فرهنگیان جبهه انقلاب بدون هرگونه چشمداشتی در صحنه انتخابات حضور موثر دارند

جامعه فرهنگیان جبهه انقلاب بدون هرگونه چشمداشتی در صحنه انتخابات حضور موثر دارند

در پنجمین شب از برنامه شبهای انتخاباتی ، نشستهای بصیرتی که در محل ستاد فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر برگزار شد

به گزارش مبشرین، علی موحدی رئیس ستاد فرهنگیان شورای ائتلاف استان بوشهر اظهار کرد :  علی رغم همه کمبودها و مشکلات و نواقصاتی که در خدمات رفاهی فرهنگیان عزیز دارند اما بخاطر تکلیف دینی و ملی  و خواسته مقام معظم رهبری با همه ظرفیتهای وجودی خویش در صحنه های مورد نیاز نظام مقدس از جمله انتخابات ریاست جمهوری ، حضوری موثر دارند .

موحدی افزود : فرهنگیان برای  پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از 4000 شهید تقدیم کرده اند و قطعا حضور در انتخابات هم در راستای پایداری نظام مقدس و تحقق آرمانهای همکاران شهید خود می دانند   رئیس ستاد فرهنگیان جبهه انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن تاکید بر ارتقاء منزلت ، کرامت و جایگاه واقعی معلمان در جامعه گفت : بانک فرهنگیان ، بیمه فرهنگیان و حداقل یک بیمارستان فرهنگیان در مرکز استانها از جمله انتظارات جامعه فرهنگیان از دولت انقلابی خواهد بود.

در ادامه دکتر هاشمی فرد دبیر شورای وحدت و استاد دانشگاه گفت : زیر بنای هر کشوری معلمان آن کشور هستند و محور توسعه در همه ابعاد معلمان جامعه می باشند.

دکتر هاشمی فرد ضمن بیان مجاهدت‌ها و رشادتهای بی بدیل معلمان  اظهار کرد : هر کشوری بخواهد پیشرفت داشته و در جامعه جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد باید دغدغه‌های معلمان خود را به حداقل برساند. دبیر شورای وحدت افزود : همه ارکان جامعه بر شانه های ستبر معلمان ایستاده اند .
دکتر جشنی پور فعال رسانه ای استان نیز طی سخنانی به تشریح فضای انتخاباتی در سطح کشور و استان پرداخت و اظهار کرد : فضای رسانه ای ، فضای پیچیده ای است  و می تواند تأثیر بسزایی در هدایت افکار عمومی به سمت کاندبدای مورد نظر داشته باشد.
وی رسانه های جبهه انقلاب را در صحنه خواند و بیان کرد : الحمد لله فضای مطلوبی بر جامعه رسانه ای استان حاکم است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68877

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400