چهارشنبه 13 اسفند سال 1399 Wed, 03 Mar 2021 16:06:19 GMT
کد خبر : 64416       تاریخ : 1399/10/24 07
طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی تحول‌زا است
مدیر آموزش و پرورش دیلم:

طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی تحول‌زا است

مدیر آموزش وپرورش دیلم استان بوشهر گفت: طرح ابتکاری دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی توسط این اداره تدوین شده است، می‌تواند تحول شگرفی در آینده این منطقه‌ از جمله در حوزه نخبه‌پروری ایفا کند.

به گزارش مبشرین به نقل از ایرنا، محمد مهدی محسنی روز چهارشنبه در نشست با اعضای ستاد شهرستانی طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی افزود: اصل این طرح مبتنی بر ساختن دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی است و اگر درست  به مرحله اجرا دربیاوریم، در سال‌های آینده ثمرات و مزایای آن در شهرستان نمایان خواهد شد.

وی گفت: این طرح از کامل‌ترین طرح‌هایی است که تمام معیارهای یک دانش‌آموز نخبه در آن دیده شده و مورد حمایت قاطع  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر است که  می‌تواند تحولی شگرف در جامعه  ایجاد کند.

رئیس ستاد طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی دیلم اظهارکرد: تربیت و شناسایی دانش‌آموز مطالبه‌گر، دغدغه‌مند و فعال اجتماعی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری از اهداف عمده اجرای این طرح است.

وی افزود: این طرح به‌صورت آزمایشی در سال تحصیلی جاری در همه مدارس دوره متوسطه دوم و با همکاری تمام عوامل اجرایی، آموزشی و پرورش و مدارس به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مدیر آموزش وپرورش دیلم بیان کرد: به منظور تحقق این طرح ابتکاری، از همه ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان کمک خواهیم گرفت.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64416

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی