جمعه 15 اسفند سال 1399 Fri, 05 Mar 2021 01:34:15 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 66666       تاریخ : 1399/12/03 28:34
اعلام اسامی داوران فینال جشنواره ملی قرآن دانشجویان

اعلام اسامی داوران فینال جشنواره ملی قرآن دانشجویان

داوران مرحله فینال سه رشته از مجموعه رشته‌های سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان اعلام شد و بر اساس آن ۱۰ داور در دو گروه بانوان و آقایان به قضاوت می‌پردازند.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، مرحله فینال سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از بعدازظهر سوم اسفندماه در بخش آقایان آغاز می‌شود و روز چهارم اسفندماه در بخش بانوان به کار خود پایان می‌دهد. این مرحله از مسابقات به صورت غیرحضوری و ارتباط داوران با شرکت کننده برگزار می‌شود.

فینال این مسابقات در سه رشته قرائت تحقیق،‌ قرائت ترتیل و دعا و مناجات‌خوانی و در دو گروه آقایان و بانوان، در سالن اجتماعات شهید احدی ساختمان ستادی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

در گروه داوری این دوره از مسابقات ۱۰ نفر از داوران مسابقات بین‌المللی و کشوری حضور دارند. در بخش آقایان محمد عباسی در بخش تجوید،‌ احمد ابوالقاسمی در بخش لحن، سعید رحمانی در بخش وقف و ابتدا، امین پویا در بخش صوت و اسماعیل مومن ثانی در بخش اصول اجرا و هماهنگی حضور دارند.

در بخش بانوان نیز معصومه عباسی نظری در بخش تجوید، راضیه جمالی در بخش لحن، گلزاری در بخش صوت، حوریه عقبایی در بخش وقف و ابتدا و اعظم الوندی در بخش اصول اجرا و هماهنگی به داوری مسابقات می‌پردازند.

یادآور می‌شود مراسم اختتامیه سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان نیز ۲۰ اسفندماه در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66666

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی