دوشنبه 18 اسفند سال 1399 Mon, 08 Mar 2021 04:34:19 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 65827       تاریخ : 1399/11/08 22:14
نشست صمیمی و هم اندیشی جامعه قرآنی استان بوشهر برگزار شد
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر:

نشست صمیمی و هم اندیشی جامعه قرآنی استان بوشهر برگزار شد

کامران گفت: نشست صمیمی جامعه قرآن استان بوشهر با هدف هم اندیشی در راستای توسعه فعالیت های قرآنی با حضور اساتید و چهره های شاخص قرآنی برگزار شد.

به گزارش مبشیرن به نقل از شبستان، «ابراهیم کامران» روز سه شنبه (7 بهمن) در نشست صمیمی و هم اندیشی جامعه قرآنی استان بوشهر اظهار داشت: این سلسه نشست ها که با حضور اساتید و چهره های شاخص قرآنی برگزار می شود، موجب توسعه فعالیت های قرآنی در این استان خواهد شد.

 

مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با تاکید بر ضرورت تعامل و مشارکت میان دستگاه های متولی امور قرآنی در استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه فعالیت های قرآنی و همچنین برنامه ریزی های کلان در این حوزه نهاد های مربوطه با برگزاری نشست های مشترک و هم اندیشی و همچنین تقسیم وظایف می توانند اقدامات تاثیر گذاری را در ان حوزه انجام دهند.

 

کامران به بخشی از برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه قرآن و عترت اشاره کرد و ادامه داد: ویژه برنامه روز قرآنی بوشهر مانند هر سال در روز 16 اسفند در این استان برگزار خواهد شد و همچنین آیین اختتامیه جشنواره فیلم آیات به میزبانی استان بوشهر برگزار می گردد.

 

وی ادامه داد: برگزاری جلسات وبیناری قرآنی با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و همچنین برگزاری نوزدهمین دوره آزمون قرآن و عترت به صورت مجازی از دیگر برنامه های این مجموعه می باشد.

 

 

 

 

 

 

 


 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=65827

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی