دوشنبه 18 اسفند سال 1399 Mon, 08 Mar 2021 03:03:53 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 64468       تاریخ : 1399/10/26 29:57
جشنواره قرآنی «فجر انقلاب» در بوشهر برگزار می شود
حفظ الله:

جشنواره قرآنی «فجر انقلاب» در بوشهر برگزار می شود

محمد حفظ الله نایب رییس موسسه قرآنی نورالثقلین از برگزاری جشنواره استانی «فجر انقلاب» در بوشهر خبر داد.

به گزارش مبشرین، معاون آموزشی موسسه فرهنگی، قرآن و عترت نورالثقلین ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: موسسه نورالثقلین هر ساله با هدف ایجاد انگیزه بین قرآن پژوهان استان بوشهر، نسبت به برگزاری مسابقات و جشنواره های مختلفی اقدام می کند، امسال نیز با توجه به شرایط موجود، جشنواره قرآنی «فجر انقلاب» در سطح استان برگزار می شود.

حفظ الله ادامه داد: این جشنواره در سه بخش مسابقه، تجلیل و ویژه برنامه های فجر برنامه ریزی و در دهه فجر به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

این فعال قرآنی، مشارکت عموم مردم استان از اهداف این جشنواره بیان کرد و در خصوص قست های مختلف بخش مسابقه، خاطر نشان کرد: یازده مسابقه در قسمت های آوایی، محتوایی، ادبی و هنری با محوریت سوره فجر اجرا خواهد شد.

محمد حفظ الله در پایان اظهار امیدواری کرد: ان شاء الله با مشارکت همه موسسات قرآنی استان بوشهر، استقبال خوبی از این جشنواره خواهد شد و به زودی آیین نامه آن از طریق پایگاه خبر قرآنی مبشرین به اطلاع همه علاقه مندان خواهد رسید.

گفتنی است: نورالثقلین بزرگترین موسسه قرآنی استان بوشهر با قریب به 1000 قرآن پژوه از سراسر استان بوشهر است و سابقه برگزاری 14 مسابقه و جشنواره استانی و ملی را دارد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64468

نظـــرات شمـــا


دومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنیدومین جشنواره شهروند قرآنی