چهارشنبه 8 بهمن سال 1399 Wed, 27 Jan 2021 17:34:38 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 64412       تاریخ : 1399/10/24 24
 طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی برتر را در رویداد ملی

طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی برتر را در رویداد ملی "طواف" ارائه کنید

اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان تهران طرح رویداد ملی "طواف" را با موضوع ارائه طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی برتر با رویکرد آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌کند.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران طرح رویداد ملی "طواف" را با موضوع ارائه طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی دینی برتر با هدف پایش، رصد، ارزیابی تخصصی، حمایت و هدایت طرح‌های پیشنهادی و اقدام‌های کیفی فرهنگی در موضوعات دارای اولویت عرصه فرهنگ با رویکرد آسیب‌های اجتماعی و همچنین ارتقای انگیزشی، فکری و مهارتی فعالان برتر فرهنگی و حمایت مادی و معنوی با چهار محور محتوایی شامل خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی در مناطق محروم برگزار می‌کند.

سازمان تبلیغات اسلامی , آسیب‌های اجتماعی , خانواده ,

علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌های خود را تا روز شنبه 18 بهمن‌ماه سال جاری به دبیرخانه رویداد در شبکه‌های اجتماعی ایتا و بله به شماره 09056460778 ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین پاسخگویی به سؤالات در خصوص این طرح با شماره تلفن 77530088 در ساعات اداری تماس حاصل کنند. طرح‌های برگزیده برتر و مستعد حمایت در سطح استان و کشوری در این رویداد از جوایز نقدی بهره‌مند خواهند شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=64412

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین