پنج شنبه 2 بهمن سال 1399 Thu, 21 Jan 2021 02:16:40 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 61005       تاریخ : 1399/09/12 19
کانون‌های مساجد ظرفیت بالایی در اجرای سیاست‌های فرهنگی در روستاها دارند
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر:

کانون‌های مساجد ظرفیت بالایی در اجرای سیاست‌های فرهنگی در روستاها دارند

کرم‌پور در نشست مشترک با معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ستاد هماهنگی کانون های فهما، ضمن تقدیر از فعالیت‌های این مجموعه گفت: کانون‎های مساجد ظرفیت بالایی در اجرای سیاست‌های فرهنگی در روستاها دارند.

به گزارش مبشرین به نقل از ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، نشست مشترک «جلال ریزانه»، معاون پشتیبانی وتوسعه منابع انسانی ستاد کانون های مساجد کشور با «فاطمه کرمپور»، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و «علیرضا پولاد»، مدیر ستاد فهما استان بوشهر در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

کرم پور در این نشست به همکاری دوجانبه اداره کل با ستاد کانون های فرهنگی هنری در راستای ارتقاء سطح فرهنگی استان اشاره و اظهارداشت کانون های مساجد بازوان پرتوان و نیرومندی برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در ادامه گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد تنها نهادی است که می تواند سیاست های کلان فرهنگی را در روستاها اجرا کند.

 

کرمپور در پایان خاطرنشان کرد: استان بوشهر به دلیل داشتن موقعیت استراتژیک  و هم مرز بودن با کشورهای حاشیه خلیج فارس ، نگاه خاص و ویژه ای را می طلبد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=61005

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین