پنج شنبه 2 بهمن سال 1399 Thu, 21 Jan 2021 01:25:52 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 60784       تاریخ : 1399/09/05 28
هزار گروه جهادی بسیجی در استان بوشهر سازماندهی شد
فرمانده سپاه استان بوشهر:

هزار گروه جهادی بسیجی در استان بوشهر سازماندهی شد

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر گفت: بیش از هزار گروه جهادی بسیجی با هدف محرومیت‌زدایی و مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر سازماندهی شده است.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، سردار علی رزمجو ظهر چهارشنبه در آئین بهره‌برداری از ۶۳۶ پروژه محرومیت‌زدایی بسیج استان بوشهر اظهار داشت: گروه‌های جهادی بسیجی خدمات بزرگی را در استان بوشهر ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به سازماندهی هزار و ۳۲ گروه جهادی بسیجی در استان بوشهر با هدف محرومیت‌زدایی و مقابله با ویروس منحوس کرونا خاطرنشان کرد: طرح‌های عمرانی گسترده‌ای توسط این گروه‌ها در استان بوشهر اجرایی شده است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر بیان کرد: تاکنون ۲۰۰ هزار و ۱۵ بسته معیشتی معادل حدود ۹۴ میلیارد تومان متشکل از بسته‌های معیشتی و جهیزیه در بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی افزود: گروه‌های جهادی بسیج استان بوشهر نه تنها در استان بوشهر به انجام خدمت مشغول هستند بلکه در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه و سیل خوزستان نیز در صحنه حاضر بوده و به مردم این استان‌ها خدمات زیادی را ارائه کردند.

سردار رزمجو با اشاره به تشکیل ۴۱۲ صندوق قرض الحسنه با منابع مالی ۲۱ میلیارد و ۱۲۸ میلیون و ۳۶۳ هزار ریال، ادامه داد: گام‌های محرومیت‌زدایی سپاه در استان بوشهر با جدیت ادامه دارد.

هم‌زمان با سال روز تشکیل بسیج مستضعفین، ۶۳۶ پروژه محرومیت‌زدایی به ارزش ۳۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در استان بوشهر به بهره‌برداری رسید.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60784

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین