شنبه 27 دی سال 1399 Sat, 16 Jan 2021 20:33:52 GMT
کد خبر : 60777       تاریخ : 1399/09/05 01
 برگزیدگان جشنواره جامعة‌القرآن جایزه ۲۰ میلیون تومانی دریافت کردند

برگزیدگان جشنواره جامعة‌القرآن جایزه ۲۰ میلیون تومانی دریافت کردند

بیست‌و دومین جشنواره قرآنی با هدف گرامیداشت شهید سلیمانی در مدارس قرآنی مؤسسه جامعة‌‌القرآن برگزار شد و به برگزیدگان نفری ۲۰ میلیون تومان هدیه شد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، بیست‌و دومین جشنواره فرهنگی- قرآنی  مؤسسه جامعةالقرآن‌الکریم با شعار دفاع از حریم قرآن و ولایت‌ و با هدف گرامیداشت شهید سلیمانی در مدارس قرآنی این مؤسسه در دو مرحله مدرسه‌ای (حضوری) و کشوری (مجازی) برگزار شد.

دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه در رشته‌های مفاهیم، ترتیل، حفظ و فصیح‌خوانی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در مرحله اولِ این جشنواره، هفت نفر از هر رشته در هر پایه به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

حدود یک‌هزار و 699 ویدئوی منتخب از سوی مدارس به مرکز قم ارسال شده بود که آثار ارسالی توسط داوران مورد ارزیابی و در نهایت، داوری قرار گرفت و 72 نفر به‌عنوان منتخب معرفی شدند.  

جشنواره مرحله کشوری شعب خردسالان، شکوفه‌ها، نوجوانان و بزرگسالان (آقایان و بانوان) نیز در تاریخ 15 آذرماه آغاز و در 30 آذرماه به اتمام می‌رسد.

هم‌زمان با میلاد امام حسن عسکری (ع) جوایز نقدی 200 میلیون ریالی به 72 نفر از برگزیدگان جشنواره فرهنگی قرآنی مدارس مؤسسه پرداخت شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60777

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین