پنج شنبه 6 آذر سال 1399 Thu, 26 Nov 2020 01:35:47 GMT
کد خبر : 59934       تاریخ : 1399/08/07 12:45
دیدار فرمانده انتظامی بوشهر با پلیس ایثارگر دشتستان+عکس

دیدار فرمانده انتظامی بوشهر با پلیس ایثارگر دشتستان+عکس

فرمانده انتظامی استان با حضور در منزل ستوان صالحی مامور ایثارگر پلیس دشتستان با وی و خانواده اش دیدار کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر به همراه سرهنگ آراوند فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان مهمان پلیس ایثارگر "مجتبی صالحی" و خانواده‌اش بودند.

سردار واعظی در این دیدار خطاب به ستوان صالحی اظهار داشت: شما به معنای واقعی کلمه نماد ایثار هستید و این منزل مرکز ایثار و فداکاری است؛  جهاد و از خودگذشتگی در راه خانواده، کمتر از مجاهدت در راه خدا نیست.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: فردی همچون ستوان صالحی که با وجود ایثار و از خودگذشتگی برای خانواده، با جان دل در راستای تامین امنیت هموطنان خود تلاش می‌کند می‌تواند الگوی خوبی برای همه ما باشد.

وی خاطرنشان کرد: وجود چنین افرادی باعث می‌شود روح معنویت در بدنه نیروی انتظامی تقویت و گسترش یابد. 

 

این گزارش حاکیست، ستوان صالحی دارای پدر و مادر از کارافتاده، برادر و خواهری معلول(فلج کامل) بوده که به صورت شبانه روزی، نیاز به مراقبت دارند.

این مامور ایثارگر و فداکار پلیس بدون کوچکترین وقفه با جان دل به مدت 22 سال در لباس مقدس نیروی انتظامی خدمت می کند و به تنهایی مراقبت از 4 نفر از اعضای خانواده خود را برعهده دارد.

ستوان مجتبی صالحی دارای 3 فرزند دختر است که، یکی از فرزندان خردسال، یکی از آنها حافظ 4 جزء قرآن کریم و  فرزند سوم دانش آموز ممتاز است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=59934

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین