چهارشنبه 7 آبان سال 1399 Wed, 28 Oct 2020 20:13:03 GMT
کد خبر : 58528       تاریخ : 1399/07/23 22
اهدای بسته های سبز به مساجد امارات برای حفظ سلامت نمازگزاران

اهدای بسته های سبز به مساجد امارات برای حفظ سلامت نمازگزاران

یکی از واحدهای مرکز« فارنک» مستقر در امارات یک بسته تمیزکاری ، تعمیر و نگهداری و تعمیر پایدار ویژه را برای مساجد امارات متحده عربی راه اندازی کرده است.

به گزارش مبشرین به نقل از «gdnonline»،یکی از واحدهای  مرکز«فارنک» مستقر در امارات به نام « Hitches & Glitches» ، متخصص تعمیر و نگهداری هوشمند و سبز یک بسته تمیزکاری ، تعمیر و نگهداری و تعمیر پایدار ویژه را برای مساجد امارات متحده عربی راه اندازی کرده است.

 

این بسته همچنین شامل پشتیبانی از مساجد برای دستیابی به اهداف پایداری ، بهداشت و ایمنی با توجه به اعتبارنامه « GBAC Star » و الزامات صدور گواهینامه  «جهان سبز» است.

 

«کلوین وارگیس»،مدیر مرکز « Hitches & Glitches» در این باره گفت: این مرکز تیم های بسیار آموزش دیده و ماهر را تشکیل داده است که نه تنها کاملا از قوانین اسلامی نماز و نقشی که مسجد در جوامع مربوط به آنها ایفا می کند تبعیت می کنند  بلکه توسط متخصصان حرفه ای رهبری می شوند.

 

وی افزود: با توجه به بیماری همه گیر کرونا، ضروری است که مساجد قبل و بعد از هر نماز جمعی ، به ویژه در روز جمعه ، کاملاً تمیز و ضد عفونی شوند.

 

وی افزود: حتی اگر مقامات اعلام کرده اند که ظرفیت ها به 30 درصد محدود می شود این مهم است که نمازگزاران ماسک به صورت بزنند و فاصله فیزیکی سه متری را حفظ کنند.

 

با توجه به تعداد زیادی از افراد که در یک فضای داخلی مشترک دور هم جمع می شوند ، مهم است که واحدهای تهویه به خوبی نگهداری و مرتب تمیز شوند تا محیط هوای داخلی تا حد ممکن ایمن باشد./شبستان


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=58528

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین