دوشنبه 20 مرداد سال 1399 Mon, 10 Aug 2020 00:40:44 GMT
کد خبر : 54049       تاریخ : 1399/05/11 11:1
جذب بیش از ۲۴ میلیارد تومان در رزمایش مواسات و همدلی بوشهر
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر خبر داد:

جذب بیش از ۲۴ میلیارد تومان در رزمایش مواسات و همدلی بوشهر

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: بیش از مجموع ۲۴ میلیارد تومان آورده ای بود که تبدیل بسته ای معیشتی شد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت الاسلام یوسف جمالی، در جلسه هماهنگی برگزاری مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی در استان بوشهر، ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در دو زمایش همدلی بیان داشت: در مرحله اول و دوم رزمایش جلسات زیادی با اقشار و مسئولین مخلفت برگزار شد که هر کسی می توان در حد توان کمک کند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: سپاه امام صادق(ع) بیش از ۱۰۰ هزار بسته معادل ۲۰ میلیارد تومان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۱۶ هزار بسته معادل سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، اداره کل اوقاف و امور خیریه هزار بسته معادل ۲۰۰ میلیون تومان، نیروگاه اتمی بوشهر هزار بسته معادل ۲۰۰ میلیون تومان، گمرک و اداره بندر بوشهر هر کدام ۱۰۰ میلیون تومان که در مجموع ۲۴ میلیارد و ۲۸ میلیون تومان آورده ای بود که تبدیل بسته ای معیشتی شد.

وی با بیان اینکه رزمایش مواسات و همدلی، تحت اشراف نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تشکیل شد خاطرنشان کرد: امروز فشار زیادی روی مردم است و این رزمایش می تواند هم از لحاظ روحی و هم مادی کمک زیادی به اقشار آسیب دیده از کرونا کند.

حجت الاسلام جمالی اظهار داشت: مردم بدانند که مسئولین، نهادهای انقلابی، هیئات مذهبی و دیگر مجموعه ها در کنار مردم بوده و با توجه به ظرفیتی که دارند در حد توان کمک خواهند کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54049

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین