سه شنبه 14 مرداد سال 1399 Tue, 04 Aug 2020 19:20:46 GMT
کد خبر : 54029       تاریخ : 1399/05/10 02:48
 دعای پرفیض عرفه در استان بوشهر از طریق فضای مجازی پخش مستقیم شد

دعای پرفیض عرفه در استان بوشهر از طریق فضای مجازی پخش مستقیم شد

به نیت برچیده شدن بیماری و ویروس کرونا، دعای پرفیض عرفه امروز در نقاط مختلف استان بوشهر از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با پخش زنده از صدا و سیمای بوشهر برگزار شد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، امروز همزمان با نهم ذیحجه روز عرفه، روز دعا و نیایش مراسم ویژه دعای عرفه به یاد دعاها و مناجات عاشقانه حضرت امام حسین(ع) با حضرت باریتعالی در صحرای عرفه مراسم‌های ویژه‌ای در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار و از طریق فضاهای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و صدا و سیمای بوشهر پخش شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با بیان اینکه دعای عرفه در امام‌زاده‌های شاخص برگزار شده است اظهار داشت: دعای پرفیض عرفه در آستان مقدس امام زاده عبدالمهیمن(ع)، محمد‌بن باقر(ع) بوشهر، امام زاده سلیمان بن‌علی(ع) گناوه برگزار و به صورت زنده از طریق فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور با بیان اینکه دعای شریف عرفه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد گفت: این دعا از ساعت 17 آغاز شد و استقبال کنندگان از این دعا در فضاهای مجازی قابل توجه است.

وی بیان کرد: به نیت برچیده شدن بیماری و ویروس کرونا، دعای پرفیض عرفه امروز در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار و از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

وی، به برنامه عید قربان پرداخت و خاطرنشان کرد: در این روز 14 گوسفند با رعایت اصول بهداشتی ذبح و میان نیازمندان توزیع می‌شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر  توزیع 500 بسته معیشتی 250 هزار تومانی بین نیازمندان از دیگر برنامه‌های اداره کل اوقاف استان بوشهر دانست که در عید غدیرخم انجام می‌شود.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54029

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین