دوشنبه 20 مرداد سال 1399 Mon, 10 Aug 2020 01:18:56 GMT
کد خبر : 54018       تاریخ : 1399/05/10 02
آیت الله ناصری حامی و پشتیبان مبلّغان بود
جماعت علمای عراق:

آیت الله ناصری حامی و پشتیبان مبلّغان بود

جماعت علمای عراق با صدور بیانیه ای درگذشت آیت الله شیخ محمد باقر ناصری از علمای عراق را تسلیت گفته و اشاره کرد: آیت الله ناصری زندگی خود را در راه مبارزه با ظلم و فساد سپری کرد و پیوسته حامی و پشتیبان مبلّغان بود.

به گزارش مبشرین، جماعت علمای عراق با صدور بیانیه ای درگذشت آیت الله شیخ محمد باقر ناصری از علمای عراق را تسلیت گفته و اشاره کرد: آیت الله ناصری زندگی خود را در راه مبارزه با ظلم و فساد سپری کرد و  پیوسته حامی و پشتیبان مبلّغان بود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

(الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ) (بقره ۱۵۶)

کسانی که چون مصیبتی به آنان برسد می‏ گویند ما از آن خدا هستیم و به سوی او باز می‏ گردیم.

با قلبی مؤمن به قضا و قدر الهی و با غم و اندوه فراوان، جماعت علمای عراق شامل اعضا و رئیس آن شیخ خالد الملا درگذشت آیت الله شیخ محمد باقر ناصری را تسلیت می گوید.

آیت الله ناصری زندگی خود را در راه مبارزه با ظلم و فساد سپری کرد و نماد، الگو و چراغی برای مبلّغان و یاور آنان در غربت بود و در راه حمایت و پشتیبانی از آنان خسته و ملول نمی شد و او این کار را با روحیه پدرانه و معلّمانه انجام می داد و بدون اینکه منّتی داشته باشد. آیت الله ناصری حمایت مستمر را وظیفه خود می دانست. این چیزی است که ما از او درک کردیم و لمس نمودیم.

خداوندا! ما از این عالم فقید چیزی جز خیر ندیدیم. خداوندا او را با صالحین محشور فرما و به خانواده و همه دوستداران او صبر عطا فرما. ما راضی به قضا و قدر الهی هستیم.

وإنَّا للهِ وإنَّا إلیهِ راجعون.

جماعت علمای عراق


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54018

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین