چهارشنبه 14 خرداد سال 1399 Wed, 03 Jun 2020 10:39:36 GMT
کد خبر : 47846       تاریخ : 1399/01/02 12:12
دفتر امام جمعه دلوار کارگاه تولید دستکش بهداشتی یک‌بار مصرف شد

دفتر امام جمعه دلوار کارگاه تولید دستکش بهداشتی یک‌بار مصرف شد

با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم به دستکش یک‌بار مصرف بهداشتی دفتر امام جمعه دلوار در اختیار کارگاه تولید دستکش بهداشتی یک‌بار مصرف قرار گرفت.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام علی زاهد دوست اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم به دستکش یک‌بار مصرف بهداشتی، تصمیم گرفتیم یک کارگاه تولیدی را راه‌اندازی کنیم تا نقش ناچیز خود را در یاری‌رساندن به مردم و خادمین سلامت ایفا کنیم.

وی تصریح کرد: این کارگاه تولید دستکش یک‌بار مصرف به همت ستاد نماز جمعه بخش دلوار راه‌اندازی شده و به دلیل کمبود مکان دفتر امام جمعه را در ایام تعطیلات و حتی بعدازآن در اختیار کارگاه قرار داده‌ایم.

امام جمعه دلوار تأکید کرد: این کارگاه، در دو نوبت فعالیت می‌کند و ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰ جفت دستکش یک‌بار مصرف بهداشتی را دارد.

زاهد دوست افزود: با توجه به نیاز مردم در منطقه و اعلام آمادگی داوطلبان مردمی جهت همکاری، در روزهای آینده ظرفیت تولیدی کارگاه افزایش نیز خواهد یافت.

وی بیان کرد: این کارگاه تولیدی، روزانه و در چند نوبت ضدعفونی می‌شود تا دستکش‌های تولیدشده بدون هیچ‌گونه آلودگی احتمالی به دست مردم برسند.

امام جمعه دلوار خاطرنشان کرد: این کارگاه باهمت مردم تجهیز شده، بنابراین دستکش‌های تولیدشده به صورت رایگان و با اولویت مردم بخش دلوار توزیع خواهد شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=47846

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین