اخبـار کشور
پنج شنبه 29 مهر سال 1400 Thu, 21 Oct 2021 17:43:28 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

اخبـار کشور
با حضور ۵۰۰ متقاضی؛

اجرای مرحله سوم طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن

سومین مرحله اولین آزمون‌ طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن تا اواخر هفته آینده به پایان می‌رسد و نتایج نهایی این طرح قبل از شروع مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن، در تیرماه، اعلام می‌شود.
1400/03/12

مسابقه خانوادگی قرآن و عترت برگزار می شود

هر روز یک بسته محتوایی شامل یک پوستر، یک نمایش رادیویی و یک انیمیشن در کانال مجازی «کتاب جمکران» ارائه می‌شود؛ از هر کدام یک سوال (روزانه به طور مجموع سه سؤال) از شرکت کنندگان پرسیده خواهد شد.
1400/02/13

برگزاری کنگره بین‌المللی قدس شریف با سخنرانی ۳۰ شخصیت علمی و فرهنگی از کشورهای مختلف

دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف در روزهای۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه با سخنرانی ۳۰ شخصیت علمی و فرهنگی از کشورهای ایران، فلسطین، مالزی، هند، افغانستان، پاکستان، فرانسه، آرژانتین، عراق، ترکیه، شیلی، امارات، لبنان، سوریه، انگلیس، کانادا و تونس برگزا
1400/02/13
مدیر حوزه های علمیه خواهران:

شهید مطهری از همه ظرفیت‌ها در جهت خدمت به دین، رفع جهالت و اصلاح جامعه استفاده کرد

مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: شهید مطهری برای همه ما الگویی استوار و ماندگار از تلاش یک روحانی، عالم دین و استاد حوزه و دانشگاه است که برای به میدان آوردن همه ظرفیت ها در جهت خدمت به دین، رفع جهالت و اصلاح جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نکرد
1400/02/13

«وقف سهام» امکان‌پذیر شد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به تشریح تٲثیرات پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون استفتاء «صحت وقف پول و استفاده از منافع آن در جهت نیت واقف» پرداخت و گفت:تٲیید «وقف پول» از سوی رهبر انقلاب سرفصل مهمی برای وقف است.
1400/02/11
مسئول پویش مردمی جلسات خانگی قرآن کریم:

پویش جلسات خانگی قرآن؛ حرکتی در جهت کنش‌های اجتماعی اثرگذار / همه می‌توانند جلسات خانگی قرآن داشته باشد

مسئول پویش مردمی جلسات خانگی قرآن کریم با بیان اینکه این پویش حرکتی در جهت کنش‌های اجتماعی اثرگذار و رجعتی دوباره به سنت دیرینه پیامبر(ص) است، گفت: این سنت تا انقلاب ما رسیده و امروز که دشمن خانه‌ها را نشانه گرفته، مجدداً باید آن‌ را آغاز ک
1400/02/11
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

امام علی(ع) راه ارتباط با قرآن را به ما می‌آموزد / ویژگی‌های برگزاری مجازی نمایشگاه قرآن

سیدعباس صالحی، شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه، در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، با بیان اینکه امام علی(ع) از آغاز تا پایان وحی با قرآن بود، تصریح کرد: ایشان به ما می‌آموزد چگونه با این کتاب الهی ارتباط برقرار کنیم.
1400/02/11
معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد اعلام کرد:

فعالیت نمایشگاه مجازی قرآن حداقل در دو بخش فروشگاهی و محتوایی/ برگزاری وبینارهای تخصصی

فقهی زاده با اعلام فعالیت نمایشگاه مجازی قرآن حداقل در دو محور فروشگاهی و محتوایی گفت: در محور فروشگاهی سه بخش قرآن و عترت، دین و دفاع مقدس فعال شده و آثار مکتوب و نرم افزاری به مخاطبان و علاقه مندان ارائه می شود.
1400/02/11

همکاری وزارت کشور با سازمان دارالقرآن در اجرای برنامه‌های قرآنی در ۱۳۰۰ شهر و ۹۲ هزار روستا

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، مجموعه خویش را خادمین قرآن برشمرد و از آمادگی برای همکاری با سازمان دارالقرآن در اجرای برنامه‌های قرآنی در سراسر کشور خبر داد.
1400/02/08
مدیر دومین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب:

نمایشگاه مجازی حجاب تا عید فطر دایر است

مدیر دومین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب گفت: این نمایشگاه در پنج بخشِ چادر، ملزومات حجاب، مانتو، پوشش سر و پارچه چادری تا عید سعید فطر فعالیت می‌کند. بانوان ایرانی می‌توانند محصولات حجاب را بدون واسطه و آنلاین تهیه کنند.
1400/02/10

آیین شب‌های قدر در حرم امام رضا(ع) برگزار می‌شود

معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد: آیین شب‌های قدر با توجه به شیوع کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، با حضور تعداد معدودی از زائران در صحن‌های حرم مطهر با مرکزیت صحن پیامبر اعظم(ص) حرم مطهر رضوی برگزار خواه
1400/02/10
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
سال 1400سال 1400سال 1400