اخبـار کشور
سه شنبه 14 مرداد سال 1399 Tue, 04 Aug 2020 00:56:48 GMT
اخبـار کشور

پلارک: آماده کمک به توسعه حرم حضرت عباس(ع) هستیم

عضو شورای سیاست‌گذاری ستاد بازسازی عتبات با اشاره به آمادگی ایران برای کمک به توسعه حرم عباس گفت: با موافقت عراق، طرح ایران برای توسعه حرم‌های کربلا اجرایی شد. البته این تصمیم به معنای آن نیست که ما اجراکننده طرح هم باشیم.
1399/05/13
معاون وزیر فرهنگ:

کاشان پایتخت نهج البلاغه می‌شود

معاون قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از معرفی رسمی شهر کاشان به عنوان پایتخت نهج البلاغه ایران در هفته آینده خبر داد.
1399/05/13
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر:

از توزیع یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی تا اجرای طرح «احسان علوی» با شعار هر خانه یک غذا

ظریف‌منش با تشریح برنامه‌های دهه امامت و ولایت به تناسب شرایط کرونایی گفت: اطعام ۵ میلیون نفر و توزیع یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی میان محرومان، برگزاری مسابقه‌های مجازی و اجرای طرح «احسان علوی» با شعار هر خانه یک غذا ازجمله این برنامه‌
1399/05/13
معاون وزیر فرهنگ:

جشنواره‌ ملی «آیات» گفتمان قرآنی را تقویت می‌کند

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره‌های ملی و قرآنی آیات که در رشته‌های مختلف هنری و فرهنگی از سوی این معاونت برگزار می‌شود، گفتمان فرهنگ قرآنی را تقویت می‌کند.
1399/05/13
حضرت آیت الله علوی گرگانی:

حرکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حرکت مقاومت است/ همه امورات به ولایت وابسته است

حرکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که حرکت مقاومت است بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است و نباید گذاشت این حرکت به مرور زمان کهنه شود بلکه باید سال به سال با قوت و قدرت بیشتر به سمت اهداف والای نظام اسلامی حرکت کرد.
1399/05/13

اجرای طرح «تبرکات علوی» همزمان با دهه ولایت/ سازمان اوقاف ۱۱۰ هزار سبد غذایی بین افراد نیازمند توزیع می‌کند

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف از اجرای طرح «تبرکات علوی» همزمان با دهه ولایت در سراسر کشور خبر داد و گفت: در آستانه عید غدیر، برنامه‌ریزی لازم برای تهیه و توزیع ۱۱۰ هزار سبد غذایی بین افراد کم برخوردار انجام شده است.
1399/05/13
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

حج مراسم جامعه‌ساز و سمبل یکتاپرستی است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در وبینار بین المللی «ابعاد اجتماعی حج» مراسم حج را مراسمی جامعه ساز و سمبل یکتاپرستی خواند.
1399/05/13

تأکید بر ادامه خدمات‌رسانی موکب‌های اربعین همزمان با اوج‌گیری کرونا

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در پیامی از خدمات جهادی موکب‌های اربعین حسینی به‌ویژه در طرح کمک مومنانه و یاری رساندن به هموطنان در مقابله با ویروس کرونا تجلیل کرد و از مواکب خواست به این خدمت خداپسندانه ادامه دهند.
1399/05/12

فاجعه منا دشمنی با پرچم اسلام را آشکار کرد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: در قضیه شهدای منا به جای ایستادن در جایگاه متهم، در جایگاه مدعی ایستادند و دشمنیِ دیرین خود با جمهوری اسلامی و با هر پرچم برافراشته‌ اسلام را بیشتر آشکار ساختند.
1399/05/12

آیین‌نامه تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت حوزه سلامت ابلاغ شد

اوحدی گفت: آیین‌نامه اجرایی شهید خدمت با مزایای «در حکم شهید» توسط ستاد ملی مدیریت کرونا تدوین و در تاریخ ۹۹/۵/۴ تصویب و به تأیید رییس‌جمهور محترم رسید و در تاریخ ۹۹/۵/۷ توسط رییس سازمان اداری و استخدامی ابلاغ شد.
1399/05/12
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین