یکشنبه 24 تیر سال 1403 Sun, 14 Jul 2024 02:38:06 GMT
کد خبر : 78413       تاریخ : 1402/03/07 13:16:14
دیدارخدام رضوی با توانخواه موفق و حافظ کل قرآن کریم در دشتستان

دیدارخدام رضوی با توانخواه موفق و حافظ کل قرآن کریم در دشتستان

خادمان حرم امام هشتم(ع) با صلوات خاصه امام رضا(ع) به ديدار سیده فاطمه تقی پور توانخواه موفق و حافظ کل قرآن کریم در دشتستان رفتند.

به گزارش مبشرین به نقل از آستان نیوز از بوشهر، به مناسبت دهه کرامت و همزمان با میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) خادمان امام رضا(ع) از سیده فاطمه تقی پور، حافظ قران کریم با بسته های معنوی متبرک به حرم رضوی تقدیر نمودند.
دراین دیدارکه حجت الاسلام مصلح امام جمعه، بارگاهی معاون فرماندار، کمالی رئیس اداره بهزیستی شهرستان و اسدی مسئول کانون های خدمت رضوی شهرستان حضور داشتند خادمان حرم امام هشتم(ع) از تلاش، همت و موفقیت سیده فاطمه تقی پور، حافظ قران کریم و توانخواه موفق تحت پوشش بهزیستی دشتستان تقدیر کردند.
در این دیدار حجت الاسلام فاطمی روحانی کاروان ضمن تفقد و دلجویی از خانواده این معلول، این وضعیت جسمانی را امتحان الهی دانست و از زحمات مادری که چنین دختر قرآنی تربیت نموده است تشکر کرد.
حجت الاسلام سیدعبدالکریم فاطمی با بیان اینکه قلب مردم با پرچم امام رضا(ع) نورانی می شود، اظهار کرد: دور و نزدیک ندارد و امام رضا(ع) در همه جا هستند و نسبت به همه ابراز محبت می کنند.
جعفر کمالی رئیس اداره بهزیستی شهرستان دشتستان نیز ضمن خوش آمدگویی، خادمان حرم رضوی را سفیران و پیام آوران امام رضا(ع) دانست و افزود: افتخار ما میزبانی از شما خادمان است.
گفتنی است سیده فاطمه تقی پور به عنوان حافظ قران کریم دارای مقامات ارزشمندی در مسابقات قرآنی است.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78413

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402