سه شنبه 4 مهر سال 1402 Tue, 26 Sep 2023 16:36:18 GMT
کد خبر : 69879       تاریخ : 1400/03/29 01:07
جشن های زیر سایه خورشید در استان بوشهر آغاز شد +تصاویر
با ورود خدام رضوی؛

جشن های زیر سایه خورشید در استان بوشهر آغاز شد +تصاویر

در آستانه سالروز ولادت فرخنده ثامن الحجج امام رضا علیه السلام و به مناسب دهه کرامت خادمین رضوی و حاملان پرچم حرم مطهر آن امام شریف در قالب کارون زیر سایه خورشید، بعد از ظهر امروز با استقبال پرشور دوستداران امام رضا علیه السلام وارد فرودگاه بوشهر شدند.

به گزارش مبشرین، حجه السلام و المسلمین  جلال شریفی مسئول ستاد دهه کرامت دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر در آیین استقبال از خدام رضوی در فرودگاه بوشهر ضمن تبریک دهه مبارک کرامت و خیر مقدم گفت: کاروان زیر سایه خورشید آستان مقدس امام رضا(ع)  به مدت ۶ روز در استان بوشهر حضور خواهند داشت و به همه شهرستان های استان اعزام می شوند و جشن های زیر سایه خورشید را در نقاط مختلف استان برگزار می نمایند.

وی در ادامه به حضور سالانه کاروان زیر سایه خورشید در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: امسال نیز کاروان زیر سایه خورشید خادمان حضرت رضا(ع)  به درخواست دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر در این استان حضور یافته و فضای استان را با قدوم رضوی خود عطرآگین نمودند.
شریفی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بیش از ۴۰۰ ویژه برنامه برای دهه کرامت در شهرستان های  استان بوشهر پیش بینی شده است که بخشی از این برنامه ها را دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم و سلامت، عیادت از بیماران و گرداندن پرچم متبرک حرم مطهر رضوی در نقاط مختلف استان عنوان کرد.
وی در ادامه یادآور شد: دو تیم شهید قاسم سلیمانی و شهید ابو المهدی المهندس در شهرستان های شمالی و جنوبی استان کاروان زیر سایه خورشید را همراهی می نمایند.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=69879

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402