جمعه 12 آذر سال 1400 Fri, 03 Dec 2021 20:18:50 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68814       تاریخ : 1400/02/11 1
 بازدید از نمایشگاه مجازی قرآن برای کاربران همراه اول رایگان شد

بازدید از نمایشگاه مجازی قرآن برای کاربران همراه اول رایگان شد

بازدید و خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم برای کاربران همراه اول رایگان شد و اپراتور‌ها دیگر هم تخفیف ۵۰ درصدی مصرف اینترنت را برای کاربران خود در نظر خواهند گرفت.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، نمایشگاه مجازی قرآن از امروز به‌صورت رسمی کار خود را آغاز خواهد کرد. بر اساس اطلاعیه معاونت قرآنی وزارت ارشاد، بازدید و خرید از نمایشگاه مجازی قرآن‌کریم برای کاربران همراه اول رایگان شده است.

ارائه تسهیلات به کاربران

مرتضی خدمتکار دبیر اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: طی جلسه‌ای که با مدیر‌عامل اپراتور همراه اول داشتیم درباره برخی خدمات و برنامه‌ها در نمایشگاه قرآن مذاکراتی انجام شد که مهم‌ترین آن ارائه تسهیلات به کاربران این اپراتور تلفن همراه بود.

بازدید و خرید رایگان برای کاربران همراه اول

وی ادامه داد: براساس توافق صورت گرفته قرار شد همه کاربران همراه اول به صورت رایگان و بدون اینکه هزینه‌ای برای اینترنت آنها لحاظ و یا از بسته آنها کاسته شود بتوانند از بخش‌های محتوایی و فروش نمایشگاه قرآن کریم بازدید و خرید کنند.

تخفیف 50 درصدی برای کاربران دیگر اپراتور‌ها

خدمتکار درباره دیگر اپراتور‌های همراه گفت: در این زمینه با سازمان فن‌آوری اطلاعات هماهنگی‌هایی صورت گرفته تا طبق تعرفه‌هایی که برای برنامه‌های فرهنگی دارند برای کاربران دیگر اپراتور‌ها هم تخفیف 50 درصدی مصرف اینترنت لحاظ شود و تلاش می‌کنیم برای دیگر کاربران هم در اولین روز نمایشگاه این تسهیلات فراهم شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68814

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400