جمعه 3 اردیبهشت سال 1400 Fri, 23 Apr 2021 08:46:55 GMT
کد خبر : 66718       تاریخ : 1399/12/04 12:12
برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت برای دهمین سال در بوشهر برگزار می شود

برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت برای دهمین سال در بوشهر برگزار می شود

دبیر ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر گفت: برای دهمین سال برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت در استان بوشهر را در ماه مبارک رمضان برگزار خواهیم کرد.

 

 

 

 

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، نصرالله غزنوی امروز در نشست هماهنگی اعضای ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر با تبریک میلاد امام جواد(ع) اظهار داشت: برای دهمین سال برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت در استان بوشهر را در ماه مبارک رمضان برگزار خواهیم کرد.

دبیر ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر افزود: پس از یک دهه این برنامه به قوت خود برگزار می شود و با وجود اینکه سال گذشته نیز ویروس کرونا در جامعه شیوع پیدا کرده بود اما با برنامه ریزی های صورت گرفته این برنامه به شکل جدیدی برگزار و از طریق صدا و سیمای مرکز بوشهر به صورت زنده پخش شد.

وی، خادمی قرآن را یک توفیق دانست و گفت: برای همه اعضای ترتیل خوانی که در این یک دهه جهت برگزاری این برنامه تلاش و کوشش کردند این خدمت یک توفیق است و امسال نیز بنا است برای دهمین سال پیاپی برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت در ۳۰ روز ماه مبارک رمضان در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شود.

غزنوی با گرامیداشت زنده یاد محمود صادقی از اعضای ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت گفت: ایشان در طول ۹ سال اخیر از اعضای فعال ستاد بود و خدمات شایسته ای زیر سایه قرآن انجام داد که یکی از مهمترین آن برگزاری نمایشگاه عکس ترتیل خوانی نوای ملکوت بود. اکنون از این هنرمند تصاویر زیبایی به یادگار ثبت شده است.

دبیر ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر از برگزاری مراسمی برای پاسداشت خدمات عبدالله زاده پیشکسوت و استاد قرآنی خبر داد و گفت: این مراسم طبق برنامه ریزی به عمل آمده در ۱۶ اسفند ماه سال جاری در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می شود.

سید حسین ناظر، مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز در این نشست با تبریک اعیاد ماه رجب از آمادگی صدا وسیما برای پوشش برنامه ها خبر داد و گفت: طبق سنت گذشته برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت از صدا و سیمای مرکز بوشهر به صورت زنده پخش خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر تجلیل از بزرگان را کار شایسته عنوان کرد و گفت: پاسداشت و تجلیل سنت حسنه ای است که باید در جامعه نهادینه شود.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=66718

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400