چهارشنبه 1 بهمن سال 1399 Wed, 20 Jan 2021 10:12:54 GMT
کد خبر : 60554       تاریخ : 1399/08/29 23:43
تعویض پرچم و زیارت از راه دور حضرت عبدالعظیم (ع) در شب میلادش

تعویض پرچم و زیارت از راه دور حضرت عبدالعظیم (ع) در شب میلادش

همزمان با میلاد باسعادت سید‌الکریم مراسم ختم جمعی زیارت‌نامه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) امشب همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از فارس، همزمان با میلاد باسعادت سید‌الکریم مراسم ختم جمعی زیارت‌نامه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) امشب همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. همچنین پرچم گنبد آن حضرت بعد از ظهر امروز تعویض می‌شود.

این برنامه از ساعت ۱۸ امشب برگزار و علاقه‌مندان می‌توانند با قرائت زیارت‌نامه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در این پویش شرکت کنند. این برنامه از رسانه‌ها و مأذنه‌های مساجد پخش می‌شود.

بنا بر این گزارش مراسم روز میلاد سید‌الکریم از ساعت ۶ صبح روز جمعه ۳۰ آبان‌ماه با قرائت دعای کمیل توسط مهدی سماواتی و سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان برگزار و به صورت زنده و مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

ویژه برنامه روز میلاد با تلاوت قرآن توسط حمید شاکر‌نژاد و ابتهال‌خوانی سیدکریم موسوی از ساعت ۱۹ امشب پنجشنبه ۲۹ آبان‌ماه برگزار و در این برنامه محمد‌رضا غلامرضا زاده مولودی‌خوانی می‌کند. این برنامه از شبکه قرآن زنده پخش می‌شود.

در همین راستا و در ایام میلاد سید‌الکریم به همت اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، بیش از ۵۰۰ پرس غذای حضرتی و ۱۷۰ بسته ارزاق در روستای ترک آباد منطقه مرتضی گرد شهرستان ری، بین فقرا و مستمندان توزیع شد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60554

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین