پنج شنبه 6 آذر سال 1399 Thu, 26 Nov 2020 02:00:59 GMT
کد خبر : 60416       تاریخ : 1399/08/24 15:33
مسئولان برای کاهش فشارهای اقتصادی به مردم چاره‌اندیشی کنند
امام جمعه بوشهر:

مسئولان برای کاهش فشارهای اقتصادی به مردم چاره‌اندیشی کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: گرانی‌های کاذب و غیرقابل توجیه زندگی مردم را دچار چالش و مشکلات بسیاری کرده است و باید برای آن چاره‌اندیشی شود.

به گزارش مبشرین، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تغییر رئیس جمهور آمریکا در هیچ دوران موجب تغییر بنیادین مبانی و عملکرد هیئت حاکمه آمریکا نشده است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا چه دموکرات و چه جمهوری خواه دو روی یک سکه جنایت و خیانت نظام سرمایه داری آمریکا هستند.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: به زودی شاهد حمایت هرچه بیشتر آمریکا در دوره جدید از رژیم اشغالگر قدس و ادامه تحریم‌ها بر ضد کشورمان خواهیم بود.

وی گفت: تنها راه پیشرفت توکل به خدا و اقتدا به هدایت‌های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای و تلاش‌های دانش بنیان و جهادی داخلی و توجه به توانمندی‌های کشور به ویژه جوانان است.

صفایی بوشهری افزود: فرهنگ کتابخوانی و هدیه و وقف کتاب و حمایت از منظومه تولید کتاب کار بزرگی است که موجب رشد دانش و فرهنگ جوامع خواهد شد. بسیار مناسب است که در جامعه ارزشمند ایران به ویژه در شرایط کنونی موضوع کتابخوانی به دو صورت حقیقی و الکترونیک مورد توجه قرار گیرد و همگان به گسترش فرهنگ کتاب خوانی اهتمام ویژه داشته باشند.

وی تاکید کرد: از تمامی مسئولان گرامی در سراسر ایران به ویژه استان ولایتمدار بوشهر تقاضا می‌کنم که به درخواست‌های مردم و نیازهای آنان توجه لازم نمایند تا گرفتاری و نیازهای مردمی را شنیده و برطرف کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: گرانی‌های کاذب و غیرقابل توجیه زندگی مردم را دچار چالش و مشکلات بسیاری کرده است. در این باره باید مسئولان اجرایی و نظارتی تدبیر کارآمد و قاطع بیاندیشند و با یک مدیریت جمعی به اجرا درآورند و با متخلفان برخورد جدی و بازدارنده داشته باشند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60416

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین