شنبه 8 آذر سال 1399 Sat, 28 Nov 2020 23:51:22 GMT
کد خبر : 60233       تاریخ : 1399/08/17 05:32
طرح پایش و رصد مؤسسات قرآنی در بوشهر تشریح شد

طرح پایش و رصد مؤسسات قرآنی در بوشهر تشریح شد

مدیرکل ارتباطات و امور استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم در سفر یک روزه به استان بوشهر طرح پایش و رصد مؤسسات قرآنی را تشریح کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا شفیعی، مدیرکل ارتباطات و امور استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم به منظور توجیه ارزیابان طرح پایش و رصد مؤسسات قرآنی و پیگیری طرح قرآنی نورباران به استان بوشهر سفر کرد.

پیگیری اجرای طرح قرآنی نورباران با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی، شرکت‌های صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی جهت تأمین و تهیه مصحف شریف کلام‌الله مجید و توزیع در میان مراکز فرهنگی و دینی از جمله مساجد، حسینیه‌ها و مراکز قرآنی استان بوشهر محور دیگر برنامه‌های مدیرکل ارتباطات و امور استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم در این سفر یک روزه به استان بوشهر بود.

شفیعی در بخش دیگری از برنامه‌های خود، در خصوص توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان با حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، مسعود نصوری مجری و مدیر طرح نیروگاه اتمی ۲ و ۳ بوشهر و سید حسین حسینی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به دیدار و گفت‌وگو پرداخت.

نشست با ابراهیم مرادی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان، جواد احمدی منفرد رئیس و کارکنان اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، مصاحبه با روابط عمومی اداره کل و تشریح مبانی و محورهای طرح پایش و ارزیابی فعالیت‌های قرآنی استان در جلسه توجیهی ارزیابان این طرح از دیگر برنامه‌های حجت‌الاسلام شفیعی در این سفر یک روزه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل ارتباطات و امور استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم در بخش دیگری از سفر یک روزه به استان بوشهر از مؤسسه قرآنی حضرت رقیه بوشهر و همچنین مؤسسه قرآنی حضرت رقیه ریحانه الحسین شهر چغادک بازدید به عمل آورد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=60233

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین