چهارشنبه 1 بهمن سال 1399 Wed, 20 Jan 2021 10:39:27 GMT
کد خبر : 59926       تاریخ : 1399/08/07 24:05:1
اظهارات سخیف رئیس‌جمهور فرانسه موجب تقویت صفوف مسلمین و خواری دشمنان است
حجت‌الاسلام سروستانی:

اظهارات سخیف رئیس‌جمهور فرانسه موجب تقویت صفوف مسلمین و خواری دشمنان است

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با محکومیت اظهارات سخیف رئیس‌جمهور پلید فرانسه، این اقدام وی را موجب تقویت صفوف مسلمین و ذلت و خواری دشمنان عنوان کرد.

به گزارش مبشرین، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران ضمن محکومیت اظهارات سخیف رئیس جمهور فرانسه، گفت: یکی از حوادث تلخی که در ماه میلاد نبی مکرم اسلام یعنی ربیع الاول اتفاق افتاده اهانت رئیس‌جمهور ملحد فرانسه به ساحت مقدس نبی اکرم(ص)، پیامبر رحمت و مهربانی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: جای تاسف دارد که رئیس جمهور یک کشور گستاخانه نسبت به اعتقادات دینی بیش از یک میلیارد مسلمان برای چندمین بار اهانت کند.

وی ادامه داد: این مواضع رئیس‌جمهور فرانسه لطمه بزرگی برای مردم این کشور است، زیرا آنها رئیس جمهوری را انتخاب کردند که برای آنها لعن و نفرین و نفرت از سوی مسلمانان در تاریخ برای کشور فرانسه به ثبت برساند.

حجت الاسلام سروستانی اضافه کرد: امت اسلامی در اقصی نقاط کره پهناور زمین، گستاخی و هتاکی مکرون، رئیس جمهور فرانسه را قطعاً و به شدت محکوم خواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ادامه داد: در آستانه هفته وحدت، مسلمانان با اقتدار در تحقق آیه شریفه «واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا» یکپارچه اعلام نفرت و ننگ خود را به این رئیس‌جمهور پلید و همفکرانش اعلام می کنند و موجب تقویت صفوف مسلمین و ذلت و خواری دشمنان خواهند شد.

وی افزود: انتظاری که امت اسلامی دارند این است که دستگاه‌های دیپلماسی و حاکمیتی کشورهای جهان اسلام با اقتدار مواضع نفرت خود را از این شخص فاسد اعلام کنند و اعتراض خود را از طریق مجامع بین المللی پیگیری کنند تا دیگر کسی جرأت جسارت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) را نداشته باشد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=59926

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین