شنبه 8 آذر سال 1399 Sat, 28 Nov 2020 11:16:17 GMT
کد خبر : 55628       تاریخ : 1399/05/30 17:00
 سامانه مرجع پخش زنده هیئت‌های مذهبی راه‌اندازی شد

سامانه مرجع پخش زنده هیئت‌های مذهبی راه‌اندازی شد

سامانه پخش زنده هیئات سراسر کشور با عنوان "تکیه" راه‌اندازی و ثبت‌نام آن آغاز شد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، علی معصومی مدیر سامانه "تکیه"در تشریح امکانات فعلی سامانه تکیه گفت: برای سامانه تکیه یک چشم‌انداز یک ساله تعریف شده تا علاوه بر سامانه پخش زنده هیئات سراسر کشور امکانات بیشتری به آن اضافه شود. در سامانه تکیه یکی از امکاناتی که جزء مزایای اصلی این محصول محسوب می‌شود، استفاده هم‌زمان از امکانات این سامانه در محیط وب‌سایت و اپلیکیشن آن است؛ معمولاً در محصولات مشابه، مخاطب با مراجعه به وبسایت محصول، با توضیحات مختصری از محصول رو به رو می‌شود و برای استفاده کامل آن محصول باید اپلیکیشن را دانلود کند.

معصومی در ادامه به حوزه‌های عملکرد سامانه تکیه اشاره و اظهارکرد: این سامانه در سه حوزه مداحی، سخنرانی و قرائت قرآن فعالیت می‌کند که برای هر کدام از این حوزه‌ها امکانات مخصوصی تعبیه شده است.

مدیر محصول سامانه تکیه گفت: یکی از امکانات مهمی که در این سامانه تعریف شده، آرشیو بسیارقوی آن است؛ در حوزه مداحی تمامی آثاری که از مداحان اهل بیت (ع) ضبط شده است به صورت صوتی و تصویری در این سامانه به مرور در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: هدف‌گذاری نهایی ما این است که مخاطبان بتوانند میراث 60 ساله مداحی ضبط شده را در این سامانه دریافت کنند. جستجوی دقیق، از دیگر امکانات این سامانه است که مخاطبان می‌توانند از طریق مشخصات مختلف مانند نام مداح، مناسبت، موضوع شعر، متن شعر، سبک و دیگر مشخصات به قطعه مورد نظر خود دست پیدا کنند.

وی در ادامه به تشریح ویژگی اصلی این سامانه پرداخت و عنوان کرد: ویژگی اصلی این سامانه، سرویس پخش زنده هیئات است که تاکنون بسیاری از هیئات سراسر کشور با همکاری اداره کل تشکل‌های اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی در این سامانه ثبت‌نام کرده و مشغول فعالیت‌اند.

مدیرمحصول سامانه تکیه تصریح کرد: هیئات مذهبی که مایل به استفاده از سرویس پخش زنده این سامانه‌‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت تکیه ثبت‌نام کنند و پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز و راستی آزمایی از امکانات این سامانه بهره‌مند شوند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=55628

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین