سه شنبه 13 خرداد سال 1399 Tue, 02 Jun 2020 02:36:50 GMT
کد خبر : 44754       تاریخ : 1398/05/07 23:34:1
مشارکت ۴۳ حافظ قرآن کریم استان بوشهر در آزمون شفاهی طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان

مشارکت ۴۳ حافظ قرآن کریم استان بوشهر در آزمون شفاهی طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در این استان، از مشارکت ۴۳ حافظ قرآن کریم در آزمون شفاهی این طرح خبر داد.

 
به گزارش مبشرین به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی 6 مرداد 98  با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در این استان، از مشارکت ۴۳ حافظ قرآن کریم در آزمون شفاهی این طرح خبر داد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: ثبت نام چهاردهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از اواخر بهمن ماه ۹۷ لغایت ۲۵ فروردین ۹۸ در سایت تلاوت از حافظین در رشته‌های ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم انجام شد.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: آمار ثبت نام شدگان کل استان در این طرح ۱۰۲ نفر بود که شامل ۲۵ مرد و ۷۷ نفر زن بودند و آزمون کتبی ۱۳ اردیبهشت ۹۸ در دو حوزه در شهرستان کنگان و مرکز استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام سروستانی در ادامه سخنان خود تأکید کرد: نتیجه آزمون کتبی نیمه اول تیر ماه از طریق سایت تلاوت منتشر، و آمار قبول شدگان استان ۴۳ نفر شامل ۳۱ زن و ۱۲ مرد اعلام شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر اضافه کرد: آزمون شفاهی چهاردهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حفاظ 14 تا ۱۶ مرداد در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود.
وی در خاتمه‌ی سخنان خود تصریح کرد: این آزمون در بخش‌های حفظ 10 جزء، حفظ 2۰ جزء و همچنین حفظ کل قرآن کریم در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44754

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین