یکشنبه 24 تیر سال 1403 Sun, 14 Jul 2024 03:42:40 GMT
کد خبر : 78449       تاریخ : 1402/08/20 27:58
از کانون محله‌ای خدمت رضوی حضرت زهرا (س) بازدید به عمل آمد
در نخستین گردهمایی کانون‌های خدمت رضوی جنوب کشور:

از کانون محله‌ای خدمت رضوی حضرت زهرا (س) بازدید به عمل آمد

در حاشیه نخستین گردهمایی کانون های خدمت رضوی استان های جنوب کشور(پهنه۴) که به میزبانی استان بوشهر برگزار شد از کانون محله ای خدمت رضوی حضرت زهرا سلام الله علیها شهر چغادک بازدید شد.

به گزارش مبشرین؛ در حاشیه نخستین گردهمایی کانون های خدمت رضوی منطقه جنوب کشور که با عنوان پهنه۴، شنبه ۲۰ آبان ماه با حضور احسان مهدوی اشرف رئیس اداره کانون ها و مصطفی یعقوبی رئیس اداره خادمیاری، استان های بوشهر، خوزستان، هرمزگان، کهکلویه و بویراحمد، دبیران کانون های مرکزی خدمت رضوی شهرستان های تابعه استان بوشهر و دبیران کانون های تخصصی و محله ای استان بوشهر برگزار شد. از کانون محله‌ای حضرت زهرا سلام الله علیها شهر چغادک بازدید به عمل آمد.
هاشم محمدی دبیر کانون حضرت زهرا سلام الله علیها گفت: علی رغم اینکه این کانون، یک کانون محله ای است اما فراتر از محله اقدام کرده و فعالیت های متنوع پخت و پز، خدمات سلامت، برنامه های فرهنگی و مذهبی، بسته های معیشتی و بهداشتی و برگزاری موکب مرزی و فرا مرزی به مناسبت اربعین حسینی انجام می دهد.
وی همچنین از انعقاد تفاهم نامه با مراکز درمانی، دندانپزشکی و... خبر داد و افزود: کسانی که با معرفی نامه این کانون به مراکز مورد تفاهم مراجعه کنند از خدمات رایگان یا با ۳۰درصد تخفیف بهره مند می شوند.
محمدی گفت: به مناسبت های گوناگون تا کنون ۱۵ جهیزیه، ۱۰میلیارد ریال بسته معیشتی و آموزشی و پوشش دارویی بیماران سرطانی انجام شده است.

در ادامه این کانون به عنوان فعال ترین و برترین کانون خدمت رضوی محله‌ای استان بوشهر معرفی و با اهدا بسته تبرکی رضوی از دبیر آن تقدیر به عمل آمد.
در پایان کانون محله ای حضرت زهرا سلام الله علیها نیز به پاس همکاری و همراهی شهرداری چغادک از علی زارعی شهردار این شهر با اهدا هدایایی قدر دانی و تجلیل کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78449

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402