یکشنبه 24 تیر سال 1403 Sun, 14 Jul 2024 02:31:02 GMT
کد خبر : 78426       تاریخ : 1402/05/14 29:05
برگزاری ۲ دوره آموزشیاری روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در بوشهر

برگزاری ۲ دوره آموزشیاری روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در بوشهر

به همت اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر، در ۵ ماه اول امسال ۲ دوره آموزشیاری روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در این استان برگزار شده است.

به گزارش مبشرین، زهره ایزدبخش کارشناس آموزش اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری ۲ دوره آموزشیاری روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: برگزاری این دوره‌ها توسط بخش آموزش سپاه امام صادق(ع) و با همکاری اداره امور قرآنی برگزار شده و یا در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: این دوره‌ها ویژه نیروهای وظیفه سپاه امام صادق(ع) برگزار شده و شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون ورودی موفق به حضور در این دوره‌ها شدند.

کارشناس آموزش اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: این دوره‌ها شامل بخش‌های روش تدریس، روخوانی و روانخوانی، آموزش روش کارورزی «بخش خوانی، کلمه خوانی و روانخوانی»، قرائت تحقیق آموزشی هستند و آزمون پایانی نیز اواخر مرداد ماه امسال برگزار خواهد شد.

ایزدبخش خاطرنشان کرد: در پایان این دوره‌ها، توسط اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر به افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون شوند، گواهی پایان دوره تربیت آموزشیار قرآن کریم اعطا خواهد شد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78426

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402