شنبه 18 آذر سال 1402 Sat, 09 Dec 2023 17:49:49 GMT
کد خبر : 78410       تاریخ : 1402/03/06 12:45:56
عروس تنگستانی با اجازه امام رضا گفت: بله

عروس تنگستانی با اجازه امام رضا گفت: بله

مراسم خطبه‌خوانی عقد زوج جوان تنگستانی در قالب پویش «با اجازه امام رضا، بله» زیر سایه پرچم متبرک بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علیه السلام در هوای متبرک و معنوی امام رضایی به هم پیوند خورد.

به گزارش مبشرین، این مراسم با حضور خادمان آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در روستای باغک جنوبی درشهرستان تنگستان در سادگی و معنویت مثال زدنی به نیت امام هشتم برگزار شد.
رابط  زیر سایه خورشید در این شهرستان که زمینه ساز این مراسم زیبا بود، انس بیشتر جوانان با فرهنگ رضوی و ترویج ازدواج آسان با مددجویی از امام هشتم علیه السلام را از اهداف برگزاری این مراسم عنوان کرد.
داماد تنگستانی بابیان اینکه هر کار مهمی را باید با نام خدا و توسل به حضرات معصومین(ع) انجام داد، افزود: من و همسرم به امام رضا(ع) متوسل شدیم تا در مسیر حساس زندگی مشترک زناشویی، یار و یاورمان باشند.
وی ادامه داد ازدواج امری مقدس و پسندیده است که هر زوج جوانی آرزو دارد آن را در بهترین مکان و به نحو شایسته برگزار کند. امروز من و همسرم در محضر خادمان امام هشتم(ع) وزیر پرچم سبز رضوی زندگی مشترکمان را آغاز می‌کنیم تا یادمان باشد که امام هشتم(ع) لطف کردند تا این مراسم ازدواج مهیا شود از آقا به خاطر لطفش سپاسگزاریم و همواره در زندگی به ایشان متوسل می‌شویم.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78410

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402