یکشنبه 24 تیر سال 1403 Sun, 14 Jul 2024 03:43:18 GMT
کد خبر : 78403       تاریخ : 1402/01/21 10:09:22
استقبال کم از قلم هوشمند قرآنی به دلیل کاهش قدرت خرید

استقبال کم از قلم هوشمند قرآنی به دلیل کاهش قدرت خرید

قلم هوشمند قرآنی «معراج» در غرفه مجموعه معراج در سی‌امین نمایشگاه قرآن بین‌المللی قرآن کریم در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به گزارش مبشرین، محسن پرستو، مدیرعامل شرکت معراج، در گفت‌گو با ایکنا، درباره عرضه این قلم هوشمند قرآنی در سی‌امین نمایشگاه قرآن گفت: قلم قرآنی دستگاهی است که قرآن خواندن را برای شما آسان می‌کند و به چند صورت می‌‎توانید قرآن بخوانید؛ بدین صورت که اول یک قاری را انتخاب کرده و قلم را روی آیه مورد نظر می‌گذارید به صورت آیه به آیه برای شما می‌خواند. اگر قلم را روی اسم «جزء» بگذارید همه جزء را و اگر روی اسم سوره بگذارید همه سوره را برای شما می‌خواند.

وی افزود: اگر هم قلم قرآنی را روی شماره صفحه مورد نظر بگذارید همه آن صفحه را برای شما می‌خواند و اگر نیازی به تکرار داشته باشید می‌تواند متن مورد نظر را تا ۱۰ بار برای شما تکرار کند. همچنین این قلم قرآنی قابلیت خواندن مفاتیح الجنان، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، ادعیه حج، آموزش تجوید، آموزش نغمات قرآن، دستگاه‌های قرآن و بسیاری از موارد دیگر در داخل آن است.

پرستو یادآور شد: نرم‌افزار داخلی قلم هوشمند قرآنی معارج از سوی مرکز قلم قرآنی معراج تولید شده است. قلم‎های ما یک سال گارانتی تعویض و سه سال خدمات پس از فروش دارد. قیمت‎ها نیز با تخفیف نمایشگاهی از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و به یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان می‌رسد. بعد از نمایشگاه نیز حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان به این ارقام اضافه می‌شود.

وی گفت: امسال به دلیل گرانی‎ها استقبال از این قلم قرآنی کم بوده است و حدود سی تا چهل درصد ریزش مشتری داشته‌ایم. در واقع این قلم قرآنی خواهان دارد، اما شاید برخی از مردم توانایی تهیه آن را نداشته باشند.

یادآور می‌شود سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرده و تا ۲۶ فروردین‌ماه ادامه دارد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78403

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402