شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 03:03:03 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 78374       تاریخ : 1401/09/16 10:03:26
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: بنیاد مهدویت احیاگر مکتب اهل بیت و اسلام ناب محمدی است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: بنیاد مهدویت احیاگر مکتب اهل بیت و اسلام ناب محمدی است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اهمیت بنیاد مهدویت تصریح کرد: بنیاد مهدویت، بنیاد امام عصر و بنیاد احیاگری کلان مکتب اهل بیت «علیهم السلام» و اسلام ناب محمدی «ص» است.

به گزارش مبشرین، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری امروز در نشست شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) استان بوشهر، اظهار کرد: حضرت مهدی (عج) امام حاضر و بحث مهدویت نیز یک بحث حاضر است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: ما در قبال حضرت مهدی (عج) تکلیف داریم و باید نام و راه ایشان که همان نام و راه اهل بیت (علیهم السلام) است را زنده بداریم، احیا کرده و در جامعه نهادینه کنیم.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه الان ما وظیفه داریم از نگاه مهدویت همه امور را ببینیم، افزود: راهبرد کنونی حوزه مردمی جهانی از جانب خداوند این نکته است که تمام امور از منظر امام عصر آن زمان دیده شود، به همین خاطر امام خمینی (ره) با این نگاه انقلاب کرد و مقام معظم رهبری نیز با این نگاه مدیریت می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با بیان اینکه همیشه به طور طبیعی در مقابل این منظر چند جبهه تشکیل می شود و برای جهان استکبار، دشمن اصلی حضرت مهدی (عج) است، تصریح کرد: چون حکومت حضرت مهدی (عج) یک حکومت جهانی خواهد بود، جبهه مقابل جبهه کلان مهدویت نیز به پهنای جهان خواهد بود.

رئیس شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی «عج» استان بوشهر با اشاره به اهمیت بنیاد مهدویت تصریح کرد: بنیاد مهدویت بنیاد امام عصر و بنیاد احیاگری کلان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و اسلام ناب محمدی (ص) است.

در پایان این نشست احکام اعضای شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) استان بوشهر به دست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و ریاست این شورا به ایشان اهدا شد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78374

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400