شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 02:57:15 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 78367       تاریخ : 1401/08/28 11:11:16
امضای تفاهم نامه تبیین اندیشه رهبر معظم انقلاب در پایگاه‌های بسیج محلات بوشهر

امضای تفاهم نامه تبیین اندیشه رهبر معظم انقلاب در پایگاه‌های بسیج محلات بوشهر

تفاهم نامه فرهنگی - تبلیغی با موضوع «همکاری در جهت تبیین اندیشه رهبر معظم انقلاب در پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات» بین مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) و مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر به امضا رسید.

به گزارش مبشرین، صبح امروز در آئینی با حضور حمزه شیخیانی مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه امام صادق (ع) و حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تفاهم‌نامه فرهنگی - تبلیغی با موضوع «همکاری در جهت تبیین اندیشه رهبر معظم انقلاب در پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات» به امضا طرفین رسید.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری در این آیین گفت: هدف از اجرای این تفاهم‌نامه فراهم کردن زمینه‌ای است که بسیجیان شهرستان بوشهر در پنج حوزه خانواده، جوان، فضای مجازی، مسجد طراز اسلامی و هیئت و برگزاری مجالس مذهبی و انقلابی با منظومه فکری مقام معظم رهبری آشنا شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، با اشاره به گذشت بیش از ۹ ماه از اجرای «طرح ملی رهیافت ولایت» در بوشهر افزود: این کار بر اساس مدل خاص اندیشه‌پژوهی صورت گرفته و یکی از مؤثرترین پژوهش‌هایی است که در حوزه اندیشه مقام معظم رهبری صورت گرفته و در نهایت منجر به تولید سامانه جامع منظومه فکری مقام معظم رهبری «مد ظله‌العالی» خواهد شد که مورد استفاده همه دستگاه‌ها قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در این تفاهم نامه، اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر با تأیید و معرفی مبلغان آشنا به اندیشه‌های مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» به بسیج محلات و مساجد تأمین محتوا و ارائه گواهی‌نامه پایان دوره به افرادی که موفق به اخذ نمره مطلوب در آزمون پایانی شوند، اقدام خواهد کرد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78367

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400