شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 03:10:06 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 78351       تاریخ : 1401/07/12 04
اهل سنت و شیعه استان بوشهر از اتحاد و همدلی بالایی برخوردارند
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر:

اهل سنت و شیعه استان بوشهر از اتحاد و همدلی بالایی برخوردارند

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر گفت: اهل سنت و شیعه در استان بوشهر از اتحاد و همدلی بالایی برخوردار هستند و سال‌ها است در شهرها و روستاها زندگی مسالمت‌آمیز دارند.

به گزارش مبشرین، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری امروز در نشست ستاد استانی گرامیداشت هفته وحدت در بوشهر با اشاره به اینکه اتحاد و انسجام مسلمانان در استان جایگاه ویژه‌ای دارد، اظهار داشت: اهل سنت و شیعه در استان بوشهر از اتحاد و همدلی بالایی برخوردار هستند و سال‌ها است در شهرها و روستاها زندگی مسالمت‌آمیز دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با قدردانی از بصیرت و هوشیاری مردم استان در برابر توطئه‌های دشمنان تصریح کرد: هفته وحدت امسال از حساسیت خاصی نسبت به دیگر سال‌ها برخوردار است.

وی یکی از اهداف دشمن را اختلاف، تفرقه و ایجاد تقابل میان شیعه و سنی دانست و افزود: باید هفته وحدت امسال هدفمند و هوشمندانه برگزار شود.

امام جمعه بوشهر تقویت اتحاد و بصیرت و افزایش آگاهی در برابر اهداف دشمنان را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: برنامه‌های هفته وحدت باید به گونه‌ای برگزار شود تا نشان از اتحاد و بصیرت مسلمانان در راستای خنثی شدن دسیسه‌های دشمنان باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری هوشمندی در مقابله با توطئه‌های دشمنان را یک ضرورت دانست و تأکید کرد: تمام برنامه‌های هفته وحدت باید دارای انسجام و همدلی باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تدوین ویژه برنامه‌های هفته وحدت را مورد تأکید قرار داد و گفت: برنامه‌های هفته وحدت باید با نگاه راهبردی وحدت، بصیرت و هوشمندی تدوین شود.

وی خاطرنشان کرد: برنامه ویژه این ایام باید با حضور پرشور اهل تشیع و تسنن به ویژه جوانان، نوجوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان اجرا شود.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78351

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400