شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 02:24:59 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 77373       تاریخ : 1401/06/26 11:22:30
 ارائه خدمت توسط ۱۰۰ کادر بسیج جامعه پزشکی بوشهر در عراق+تصاویر

ارائه خدمت توسط ۱۰۰ کادر بسیج جامعه پزشکی بوشهر در عراق+تصاویر

۱۰۰ کادر بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در شش موکب بهداشتی درمانی در نجف اشرف، کربلا و مسیر نجف تا کربلا به زائران اربعین حسینی خدمات‌رسانی کردند.

به گزارش مبشرین، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر،از اعزام تیم تخصصی جامعه پزشکی استان بوشهر به خاک عراق در خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد و اظهار داشت: تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر از 10 روز گذشته به‌منظور ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی به کشور عراق اعزام شده است.

مراد علی فولادوند به محل استقرار درمانگاه‌های بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در پیاده‌روی اربعین حسینی اشاره کرد و از استقرار تیم پزشکی استان بوشهر در شش موکب خبر داد و گفت: موکب حضرت فاطمه زهرا (س) چغادک در شهر نجف اشرف، موکب سیدالشهدا دلوار در مسیر نجف تا کربلا، موکب فاطمه زهرا (س) شهرستان جم در مسیر پیاده‌روی زائران اربعین، موکب شهید عاشوری بوشهر در شهر کربلا، بیت‌الزهرا شهرستان دیر در کربلا و موکب قمر بنی هاشم علیه‌السلام دشتستان در مسیر نجف تا کربلا خدمات درمانی ارائه کردند.

وی تعداد نیروهای درمانی، پرستاری و بهیاری تیم بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در مراسم اربعین حسینی در عراق را 100 نفر دانست و تصریح کرد: در این موکب‌ها خدمات گوناگون درمانی، دارویی، اعزام و دیگر موارد به‌صورت رایگان به مراجعه‌کنندگان ارائه شد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با اشاره به استقرار آمبولانس اورژانس استان بوشهر در موکب‌ها افزود: در این موکب‌ها خدماتی همچون ویزیت پزشکان عمومی و متخصص، انجام سرم تراپی، تزریقات و پانسمان به زائرین ارائه شده است.

فولادوند بیان کرد: تیم اعزامی بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر مستقر در خاک عراق تا پایان مراسم اربعین حسینی (ع) به زائران خدمات درمانی ارائه خواهند داد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=77373

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400