سه شنبه 25 مرداد سال 1401 Tue, 16 Aug 2022 07:58:38 GMT
کد خبر : 74269       تاریخ : 1401/04/03 2
 ۱۰۰ هیئت مذهبی استان بوشهر در جهاد تبیین مشارکت می‌کند

۱۰۰ هیئت مذهبی استان بوشهر در جهاد تبیین مشارکت می‌کند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به برنامه هیئت‌های مذهبی برای جهاد تبیین گفت: اکنون ۱۰ هیئت مذهبی برای فعالیت در جهاد تبیین معرفی شده که به ۱۰۰ هیئت افزایش می‌یابد.

به گزارش مبشرین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمد رضا طاهری ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل در تیرماه سال 1360 رسالت و مأموریت این نهاد را برشمرد و اظهار داشت: رسالت و پشتیبانی تبلیغی و رسانه‌ای این نهاد در عرصه‌های گوناگون مورد توجه است که در عرصه دفاع مقدس هزاران شهید تبلیغی ثبت است.

وی تبیین، عرضه فکر و فرهنگ و معارف اسلامی را از برنامه‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب دانست و تصریح کرد: رصد هوشمندانه تهاجم فکری و فرهنگی، تبلیغی و رسانه‌ای دشمن یکی دیگر از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر توجه به جهاد تبیین را یکی دیگر از محورها و برنامه‌های این نهاد دانست و خاطر نشان کرد: یک هزار و 130 هیئت مذهبی در استان بوشهر فعال است که اکنون 10 هیئت مذهبی در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر برای فعالیت در جهاد تبیین معرفی شده که به 100 هیئت افزایش می‌یابد.

طاهری از شناسنامه‌دار شدن مساجد استان خبر داد و بیان کرد: بیش از یک‌هزار و 280 مسجد استان در راستای فعالیت‌های عبادی، فرهنگی و آموزشی و تربیتی ساماندهی و شناسنامه‌دار شده است.

وی با اشاره به اجرا نهضت پیشرفت بانوان در استان خاطر نشان کرد: در این حوزه طرح‌های مختلفی با هدف توانمندسازی بانوان برای تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در استان اجرا شده است.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=74269

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400