یکشنبه 24 تیر سال 1403 Sun, 14 Jul 2024 03:07:37 GMT
کد خبر : 74195       تاریخ : 1401/01/20 12:10:42
پخش مسابقه قرآنی «ترنم وحی» از شبکه امید و سیمای مرکز بوشهر

پخش مسابقه قرآنی «ترنم وحی» از شبکه امید و سیمای مرکز بوشهر

دومین دوره مسابقات قرآنی «ترنم وحی» استان بوشهر از شبکه امید و سیمای استانی بوشهر در ماه مبارک رمضان پخش می شود.

به گزارش مبشرین، جواد احمدی منفرد، امروز در نشست ستاد عملیات رمضان اداره کل تبلیغات اسلامی استان از پخش دومین دوره مسابقات قرآنی «ترنم وحی» استان بوشهر از شبکه ملی امید و سیمای استانی بوشهر در ماه مبارک رمضان خبر داد گفت: دومین دوره مسابقات قرآنی «ترنم وحی» ویژه قرآن آموزان مؤسسات و خانه‌های قرآن و عترت استان بوشهر برای دومین سال متوالی تهیه و تولید شده و در ماه مبارک رمضان از شبکه‌های ملی امید و شبکه استانی صدا و سیمای استان بوشهر پخش می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: برای دومین سال پیاپی در استان بوشهر که طلایه‌دار نخستین پایتخت قرآنی کشور در سال ۱۴۰۰ بوده است این ویژه برنامه با همکاری و تلاش و برنامه‌ریزی شبانه روزی دست اندرکاران برنامه اعم از عوامل صدا و سیمای استان و کارشناسان اداره امور قرآنی استان و مشارکت حداکثری مراکز قرآنی استان بوشهر طراحی و اجرا شد.

احمدی منفرد افزود: روز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ که مصادف با اولین روز ماه مبارک رمضان بود، شاهد برگزاری مسابقه قرآنی بین خانه قرآن قرآن شهداء نیروگاه اتمی بوشهر و موسسه قرآن و عترت سراج پهلوانکشی بودیم.

گفتنی است، مسابقات قرآنی همه روزه در ماه مبارک رمضان از شبکه امید از ساعت ۱۴:۰۰ همراه با مسابقه پیامکی برای بینندگان، و رأس ساعت ۲۱:۱۵ نیز از شبکه استانی صدا و سیمای استان بوشهر پخش خواهد شد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=74195

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402