پنج شنبه 1 مهر سال 1400 Thu, 23 Sep 2021 00:07:46 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68858       تاریخ : 1400/02/13 10:08
 نوای ملکوتی

نوای ملکوتی "الغوث‌الغوث خلصنا من‌النار یارب" در بوشهر طنین‌انداز شد

در نخستین شب قدر نوای ملکوتی "الغوث الغوث خلصنا من النار یارب" زائران در نقاط مختلف استان بوشهر طنین‌انداز شد و روزه‌داران از خداوند متعال برای رفع ویروس کرونا و شفای بیماران دعا کردند.

به گزارش مبشرین، مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و نخستین شب از لیالی قدر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به‌صورت محدود در شهرها و روستاهای استان بوشهر با حضور مردم روزه‌دار و متدین برگزار شد.

در این مراسم روزه‌داران و مومنان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی به راز و نیاز با معبود خویش پرداختند و از خداوند متعال برای رفع بیماری کرونا و شفا بیماران دعا کردند.

در این شب با ارزش نوای ملکوتی الغوث الغوث خلصنا من النار یارب زائران در نقاط مختلف استان بوشهر طنین‌انداز شد و همزمان با برگزاری این مراسم در فضاهای مجازی و صدا و سیما پخش می‌شد.

مراسم لیالی قدر بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به‌صورت محدود در فضای باز و به مدت 2 ساعت برگزار شد.

در این آیین معنوی که حضور جوانان چشمگیر بود روزه‌داران با  قرائت دعا ، اقامه نماز و بر سر گذاشتن قرآن کریم از خداوند متعال طلب بخشش و رفع مشکلات کردند.

مردم مومن درحالی که قرآن کریم را بر سر گرفته بودند رفع تمامی بلا و بیماری‌ها به ویژه بیماری کرونا دعا کردند./تسنیم

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68858

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400