پنج شنبه 1 مهر سال 1400 Thu, 23 Sep 2021 00:28:25 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68825       تاریخ : 1400/02/11 09:58
ویژه برنامه «وحدت در شبهای قدر» در اروپا برگزار می شود
به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛

ویژه برنامه «وحدت در شبهای قدر» در اروپا برگزار می شود

ویژه برنامه ای تحت عنوان «وحدت درشبهای قدر»به همت اتحادیه انجمن‌های دانشجویان در اروپا با سخنرانی اساتید حوزوی و مداحی ذاکرین به مدت هفت شب در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، ویژه برنامه شب‌های قدر تحت عنوان «وحدت در شب‌های قدر» به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با همکاری مجمع انجمن‌های اسلامی دانشجویان منطقه بریتانیا و انجمن‌های اسلامی دانشجویان مسکو، لندن، ایروان، بوداپست و مینسک، برگزار می‌شود.

این مراسم به مدت هفت شب مراسم شامل قرائت قرآن کریم، سخنرانی اساتید برجسته و ذکر مصیبت با حضور مداحان اهل بیت (ع) و همچنین مراسم احیا شب قدر با خواندن دعای جوشن کبیر و قرآن به سر گرفتن در بستر مجازی زوم برگزار خواهد شد.

در این مراسم اساتید حوزه و دانشگاه از جمله حجت الاسلام احمد واعظی، حجت الاسلام محمد هادی مفتح، حجت الاسلام صابر اکبری، حجت الاسلام جدی، حجت الاسلام سید ضیا الدین مکی، حجت الاسلام میثم قاسمی، حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی، حجت الاسلام محمد برمایی و حجت الاسلام یحیی جهانگیری به بیان سخنانی خواهند پرداخت.

همچنین صادق آهنگران، حامد خمسه، حسن کاتب کربلایی و محمدرضا علیزاده در این هفت شب به مداحی و ذکر مصیبت شهادت مولای متقیان و مناجات خوانی خواهند پرداخت.

این مراسم از دیروز دهم اردیبهشت مصادف با ۱۷ رمضان المبارک و ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ آغاز شده و تا پنجشنبه ۶ می ۲۰۲۱ مقارن با ۲۳ رمضان مصادف با ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

شروع مراسم هر شب رأس ساعت ۲۱ به وقت لندن، ساعت ۲۲ به وقت اروپای مرکزی، ساعت ۲۳ به وقت مسکو وساعت ۰۰:۳۰ به وقت تهران خواهد بود.

لینک شرکت در مراسم:

https://us02web.zoom.us/j/8349144610

Zoom Meeting ID: 834 9144610

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68825

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400