شنبه 15 بهمن سال 1401 Sat, 04 Feb 2023 03:52:00 GMT

مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی

                      

کد خبر : 68395       تاریخ : 1400/01/29 27:41
نشست هم اندیشی مدیران عامل اتحادیه‌های استانی قرآنی برگزار شد
به صورت مجازی؛

نشست هم اندیشی مدیران عامل اتحادیه‌های استانی قرآنی برگزار شد

اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل اتحادیه‌های استانی موسسات قرآنی در سال ۱۴۰۰، به صورت مجازی با حضور محمد انجم شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری و مدیران عامل ۲۵ اتحادیه استانی برگزار شد.

به گزارش مبشرین، اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل اتحادیه‌های استانی در سال ۱۴۰۰، روز چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه، به صورت مجازی با حضور محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت و مدیران عامل ۲۵ اتحادیه استانی برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیران عامل استان‌ها به ارائه گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات برنامه‌های محوله به استان‌ها پرداختند.

در ادامه مدیرعامل اتحادیه کشوری از اعطای اعتبار ۶۲۰ میلیون تومانی جهت اجرای ۶۰ دوره تربیت معلم حفظ قرآن در کشور خبر داد و گفت: قرارداد این تفاهم نامه نهایی شده و از دو هفته آینده تفاهم نامه‌هایی با استان‌ها در خصوص تربیت ۱۲۰۰ نفر استاد و مربی حفظ قرآن منعقد خواهد شد.

انجم‌شعاع در ادامه عنوان کرد: طبق رایزنی‌هایی که با کمیسیون‌های شورای توسعه فرهنگ قرآنی داشتیم، مقرر شد اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی را در اولویت هزینه کرد تمامی ۵ میلیارد تومان اعتبار دستگاه‌ها قرار دهند.

مدیرعامل اتحادیه کشوری در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته، تمامی اعتبارات سال ۹۹ با اولویت اتحادیه و فعالیت‌های حوزه مردمی هزینه خواهد شد.

وی همچنین به تلاش برای انتقال امتیاز وام‌های قرض‌الحسنه به اتحادیه کشوری و اعطای وام به مؤسسات قرآنی اشاره کرد.

انجم‌شعاع در پایان گفت: از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد مساعدتی برای معرفی ۱۵۰۰ مؤسسه قرآنی جهت بهره‌مندی از بن خرید محصولات فرهنگی در نمایشگاه قرآن به عمل آمد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68395

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400