جمعه 3 اردیبهشت سال 1400 Fri, 23 Apr 2021 03:33:02 GMT
کد خبر : 67991       تاریخ : 1400/01/17 07:01
برنامه‌های قرآنی در بوشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

برنامه‌های قرآنی در بوشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: برنامه‌های قرآنی ماه رمضان در شهرستان‌های قرمز و نارنجی استان بوشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری ظهر سه‌شنبه در نشست آغاز عملیات فصل بندگی ویژه ماه رمضان اظهار داشت: برگزاری پررونق مراسم قرآنی رمضان و شب‌های احیا در مناطق زرد و آبی استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: برای برگزاری برنامه‌ها و مراسم قرآنی ماه مبارک رمضان و شب‌های احیا در شهرستان‌های قرمز و نارنجی به صورت مجازی و با محوریت هیئت‌های مذهبی و مؤسسات قرآنی مستقر در هر منطقه آماده هستیم.

وی افزود: مساجد و حسینیه‌های استان با توجیه کامل بانیان و مسئولین اجرایی، نسبت به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در این زمینه، همکاری کامل را با اداره کل تبلیغات اسلامی داشته و دارند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر نیز در بخش دیگری از نشست هماهنگی آغاز عملیات فصل بندگی ویژه ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه‌های قرآنی رمضان ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

جواد احمدی منفرد ضمن ابراز خرسندی از انتخاب استان ولایتمدار و قرآنی بوشهر به عنوان «پایتخت قرآنی کشور»، گزارشی از روند فعالیت‌های قرآنی در سطح استان را ارائه کرد.

وی همچنین در ادامه بر لزوم برگزاری مراسم قرآنی در ماه مبارک رمضان بر اساس بخش‌نامه‌های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم تأکید کرد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67991

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400