جمعه 3 اردیبهشت سال 1400 Fri, 23 Apr 2021 04:20:16 GMT
کد خبر : 67819       تاریخ : 1400/01/12 06:42
راه‌اندازی وب‌سایت توزیع افطاری در امارات

راه‌اندازی وب‌سایت توزیع افطاری در امارات

یک خیریه اماراتی با راه‌اندازی یک وب‌سایت، تهیه و توزیع افطاری برای خیرین و روزه‌داران را تسهیل کرد.

به گزارش مبشرین به نقل از خلیج تایمز یک گروه خیریه در فجیره امارات راهی آسان و بدون خطر برای تهیه غذای افطار نیازمندان در ماه رمضان و در ایم کرونا معرفی کرده است.

انجمن خیریه فجیره (FCA) یک نقشه تعاملی تنظیم کرده است که در آن اهداکنندگان می‌توانند مکان توزیع افطاری در نزدیکی خود را پیدا کنند و برای هر تعداد وعده افطاری که می‌خواهند هزینه کنند.

یوسف المرشودی، مدیرکل FCA گفت که این خدمات بی‌سابقه در راستای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش کووید ۱۹ است.

اهداکنندگان و خیرین، اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌توانند وارد وب‌سایت https://www.fujcharity.ae/iftar/ شوند تا مکان توزیع را انتخاب کرده و تعداد وعده‌های افطاری را از طریق نقشه بیابند. هنگام دسترسی به این سایت، نقشه باز می‌شود و تمام نقاط توزیع موجود را نشان می‌دهد.

المرشودی افزود: خیربن همچنین می‌توانند از هزینه پیش‌بینی شده برای وعده‌های غذایی که می‌خواهند اهدا کنند مطلع شوند و همچنین با استفاده از تلفن‌های هوشمند خود هزینه غذا را پرداخت کنند. سپس گزارش تصویری در مورد توزیع وعده‌های غذایی اهدا شده به خیرین ارائه می‌شود.

این انجمن در صدد توزیع ۵۰۰ هزار وعده غذایی افطاری در فجیره و شهر دیبا است. المرشودی گفت هر روز بیش از ۱۶ هزار وعده غذایی به نیازمندان داده می‌شود، اما با توجه به تقاضا می‌توان این میزان را بیشتر کرد.

برای حفظ سلامت عمومی در ماه رمضان امسال، مقامات امارات متحده عربی چادرهای افطار و توزیع غذا در داخل مساجد و رستوران‌ها را ممنوع کرده‌اند و کسانی که مایل به کمک مالی هستند باید با سازمان‌های خیریه هماهنگ شوند./مهر


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67819

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400