دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 07:48:46 GMT
کد خبر : 67142       تاریخ : 1399/12/16 27:18
معاون وزیر ارشاد در بوشهر: فعالیت‌های قرآن و عترت تقویت می‌شود

معاون وزیر ارشاد در بوشهر: فعالیت‌های قرآن و عترت تقویت می‌شود

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معرفی پایتخت نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه کشور خبر داد و گفت: فعالیت‌های قرآن و عترت در سطح کشور تقویت می‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از مهر، عبدالهادی فقهی زاده پیش از ظهر شنبه در همایش بزرگداشت ۱۶ اسفند روز قرآنی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه فعالیت‌های قرآن و عترت در سطح کشور تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و طرح‌های مهمی در دست اجرا است.

وی با اشاره به تلاش جدی برای تقویت عناصر عترت خاطرنشان کرد: پایتخت نهج البلاغه در کاشان فعال شده و اولین پایتخت صحیفه سجادیه به نام استان یزد معرفی شده است.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل از فعالان قرآنی را عاملی برای رویش‌های جدید در این عرصه دانست و بیان کرد: کسانی که بدون چشمداشت سال‌ها در عرصه فعالیت‌های قرآنی تلاش کرده‌اند از یادها نخواهند رفت.

وی با تقدیر از نیم قرن فعالیت عبدالرضا عبدالله زاده استاد قرآنی بوشهر بیان کرد: امید است در استان بوشهر شاهد فعالیت صدها عبدالله زاده در حوزه‌های مختلف باشیم.

فقهی زاده با اشاره به اینکه بزرگداشت عبدالله زاده تجلیل از قرآن کریم و خدمت‌گزاری به این کتاب آسمانی است تصریح کرد: فعالیت قرآنی پل و معبری برای دستیابی به فرهنگ قرآنی است.

وی ادامه داد: اگر می‌بینیم که دین در دنیا آبرو دارد و دینداری در اقصی نقاط جهان اسلام نمود برجسته دارد و در کنار برنامه‌ریزان دین ستیز جلوه‌های بزرگی از آن می‎‌توان به چشم دید این میوه خدمت‌گزاران راستین قرآنی است.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه عبدالرضا عبدالله‌زاده در استان بوشهر یکی از این برجستگان قرآنی است گفت: ایشان در طول عمر خود همواره در تلاش برای گسترش فرهنگ قرآنی بوده است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67142

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400