دوشنبه 30 فروردین سال 1400 Mon, 19 Apr 2021 07:17:05 GMT
کد خبر : 67106       تاریخ : 1399/12/15 19:37
ختم قرآن به یاد شهیدان در پویش «رحمان»

ختم قرآن به یاد شهیدان در پویش «رحمان»

پویش ختم قرآن کریم برای شهدا با عنوان «طرح قرآنی رحمان» در پایگاه خبری نوید شاهد راه‌اندازی شد.

به گزارش مبشرین به نقل از ایرنا ، پویش قرآنی «رحمان» به مناسبت هفته شهید و پاسداشت مقام شهدا در روز ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیادشهید از سوی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد.

‌ علاقه مندان و مأنوسان با کلام وحی با شرکت در این طرح معنوی می‌توانند ثواب قرائت قرآن کریم را به روح ۲۳۰ هزار شهید دوران دفاع مقدس و ۱۷‌هزار بانوی شهید، آزاده و جانباز هدیه کنند.

 برای شرکت در پویش قرآنی «رحمان» علاقمندان می توانند به پایگاه خبری «نوید شاهد» مراجعه کنند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران از دستگاه‌های برتر ارائه خدمات الکترونیک است

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بر اساس اعلام دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، بنیاد شهید و امور ایثارگران در میان دستگاه‌های برتر ارائه خدمات الکترونیک قرار دارد.

ملک محمد نجفی با بیان اینکه مطابق بررسی‌ها ۱۰ دستگاه، رتبه برتر ارائه خدمات الکترونیک را کسب کرده‌اند، گفت: دستگاه‌های برتر ارائه خدمات الکترونیک شامل بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیمه مرکزی، سازمان نقشه‌برداری، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان بیمه سلامت، وزارت تعاون، شرکت زیرساخت، شرکت مادر تخصصی حمل و نقل، وزارت اقتصاد و شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک هستند.

وی به تشریح شاخص‌های این دوره ارزیابی پرداخت و گفت: این شاخص‌ها نسبت به دوره‌های قبل با توجه به مدل بلوغ سازمان‌ها تغییر کرده است و در ششمین دوره ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی اولویت بر مبنای شاخص‌های «دولت کاربرمحور»، «دولت شفاف»، «دولت یکپارچه» و «دولت مشارکتی» در نظر گرفته‌ شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: مطابق با شاخص دولت کاربر محور قابلیت استفاده مردم از خدمات و میزان ارائه آنلاین خدمات مورد ارزیابی قرار گرفته است، در شاخص دولت یکپارچه دسترسی به زیرساخت‌های توانمندساز و ارائه خدمات الکترونیکی یکپارچه دستگاه‌های دولتی مدنظر بود در همین حال در شاخص دولت شفاف، شفافیت فرآیند ارائه خدمات و میزان شفافیت دستگاه‌های اجرایی و در شاخص دولت مشارکتی میزان الکترونیکی بودن مشارکت دستگاه‌ها و تصمیم‌گیری آنها مورد پایش قرار گرفته است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=67106

نظـــرات شمـــا


سال 1400سال 1400سال 1400